ری‌ دالیو: موفقیت بیت‌ کوین می‌تواند مسبب سقوطش شود!

راهنمای مطالعه

ری دالیو (Ray Dalio)، سرمایه‌گذار مطرح بازارهای مالی در آخرین مصاحبه خود، ادعا کرد که در سبد سرمایه‌گذاری خود فقط مقدار کمی‌ رمزارز دارد. وی در اوایل ماه مه 2021، بیان کرده بود که به دلیل تورم و سیاست‌های پولی اتخاذ شده توسط دولت ایالات متحده، به رمزارزها روی آورده و در بازار بیت‌کوین سرمایه‌گذاری کرده است. دالیو خاطرنشان کرد که معتقد است بیت‌کوین در مقایسه با اوراق قرضه دولتی، محافظت بهتری در برابر پیامدهای ویرانگر تورم خواهد بود. وی تاکید کرد که نگهداری وجه نقد بیهوده است اما در مقابل نباید در بازار رمزارز، سرمایه‌گذاری سنگینی انجام داد.

دالیو اظهار داشت که برای هر سرمایه‌گذار، منطقی است که مقدار کمی از سرمایه خود را به بیت‌کوین اختصاص دهد. دالیو همیشه طرفدار بیت‌کوین نبوده و در واقع، او یکی از بزرگترین منتقدان کریپتو بود که رمزارزها را برای نوسانات شدید مورد نقد قرار می‌داد و حتی بیت‌کوین را یک حباب عظیم نامید. با این حال، او به تازگی موضع خود را در مورد رمزنگاری و سرمایه‌گذاری در دارایی دیجیتال تغییر داده است. با وجود حمایت دالیو از بیت‌کوین، وی پیش بینی کرد که موفقیت بیت‌کوین نیز می‌تواند مسبب سقوط آن باشد، زیرا دولت‌ها ممکن است سعی کنند آن را “نابود” کنند.

منبع: Cryptopotato

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت