سرمایه‌گذاران بلندمدت بیت‌کوین همچنان تصمیمی برای فروش ندارند!

سرمایه‌گذاران بلندمدت بیت‌کوین همچنان تصمیمی برای فروش ندارند!

راهنمای مطالعه

در هفته های اخیر شاهد روند صعودی چشمگیر بیت کوین (BTC) بوده ایم، اما به نظر می رسد سرمایه گذاران بلندمدت بیت کوین همچنان قصدی برای فروش دارایی های خود ندارند. داده های منتشر شده نشان می دهند که این سرمایه گذاران هنوز رمز ارز خود را نفروخته اند و علاوه بر چشم انداز میان مدت بیت کوین، حتی به چشم اندازهای بلندمدت نیز فکر می کنند. با فرض اینکه روند صعودی همچنان ادامه دار باشد، می توان امیدوار بود که پذیرش بیت کوین گسترش یابد، زیرا ممکن است برای مدتی با هیچ فشار فروشی رو به رو نشود.

رفتار قدرتمند بیت‌کوین!

تقاضای بالای بیت کوین طی هفته های اخیر سبب شد تا قیمت آن از منطقه 9000 دلار خارج شود و تا 11400 دلار نیز صعود کند. بخش عمده ای از این دستاوردها در اوایل این هفته رخ داد زمانی که توانست از سد قدرتمند 10 هزار دلار عبور کند. اگرچه در ماه های گذشته، اکثر روند بازار بیت کوین به سمت پلتفرم مارجین هدایت شد، اما به نظر می رسد که این بار فشار ایجاد شده سبب صعود قدرتمند این رمز ارز شد. یکی از شاخص های این امر عدم وجود جریان ارزی است که در طول این حرکت اتفاق افتاده است.

همواره یکی از شاخص های اصلی برای سنجش قدرتمند بودن رفتار یک رمز ارز، عدم فشار فروش سرمایه گذاران بلند مدت است. طبق توییت منتشر شده توسط شبکه ی خبری و تحلیلی گلس نود (Glassnode)، هر ماه در حدود 50 هزار بیت کوین به سبد سرمایه گذاران بلند مدت ریخته می شود. این شبکه بیان کرد:

“با وجود افزایش اخیر بیت کوین به 11 هزار دلار، در حال حاضر هیچ نشانه ای از تحرک سرمایه گذاران بلند مدت وجود ندارد. تغییر وضعیت خالص هودلرها (Hodler) از اواخر ماه مارس مثبت است، در حالی که این افراد در حال حاضر بیش از 50 هزار بیت کوین در هر ماه ذخیره می کنند.”

منبع: Newsbtc

لورم ایپسوم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ.

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط نوشته ها

به بحث بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3160"]

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3031"]