سرمایه‌گذاران بلند مدت به آینده بیت‌ کوین خوش‌بین می‌باشند!

نظرسنجی انجام شده حاکی از آن است که اکثریت سرمایه‌گذاران با دید بلند مدت بیت‌کوین بر این باورند که این ارز دیجیتال در آینده روند رو به رشد خوبی را تجربه خواهد کرد.

راهنمای مطالعه

یک نظرسنجی جدید نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران نهادی انتظار دارند «سالی قوی برای بیت‌کوین(BTC) در پیش باشد.» این سرمایه‌گذاران از ارزش‌گذاری بلندمدت این ارز دیجیتال اطمینان دارند. علاوه بر این، 65 درصدر از سرمایه‌گذاران نهادی موردبررسی بر سر این امر که بیت‌کوین این قابلیت را دارد که به 100 هزار دلار برسد، توافق دارند.

سالی قوی برای بیت‌کوین در پیش است!

روز پنجشنبه نیکل دیجیتال اسست منیجمنت (Nickel Digital Asset Management)، نتایج یک نظرسنجی را منتشر کرد که نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران نهادی انتظار دارند قیمت بیت‌کوین به 100 هزار دلار برسد.  

این نظرسنجی در این ماه به سفارش نیکل و توسط شرکت تحقیقات بازار پیور پروفایل (Pureprofile) انجام شد، با 200 سرمایه‌گذار نهادی و مدیران در سراسر ایالات‌متحده، بریتانیا، آلمان، سنگاپور، سوئیس، امارات متحده عربی و برزیل مصاحبه کرد. پاسخ‌دهندگان این نظرسنجی صاحب مجموعاً حدود 2.85 تریلیون دلار دارایی ارزهای دیجیتال هستند.

نیکل با به اشتراک گذاشتن نتایج این نظرسنجی توضیح داد:

“سرمایه‌گذاران حرفه‌ای سال قدرتمندی را برای بیت‌کوین پیش بینی می‌کنند و در مورد ارزش گذاری بلندمدت آن اطمینان دارند. تقریباً نه نفر از هر 10 سرمایه‌گذار حرفه‌ای، افزایش قیمت بیت‌کوین در سال جاری را پیش بینی می‌کنند. از هر سه نفر، دو نفر موافق هستند که ارزش گذاری 100 هزار دلاری امکان‌پذیر است اما فقط برای سرمایه‌گذاری بلند مدت.”

علاوه بر این، 65 درصد از سرمایه‌گذاران نهادی موردبررسی موافق هستند که بیت‌کوین این قدرت را دارد تا در بلندمدت به 100 هزار دلار برسد. در میان آن‌ها، 58 درصد انتظار دارند که بیت‌کوین در عرض سه تا پنج سال به این سطح قیمت برسد درحالی‌که 25 درصد بر این باور هستند که این امر پنج سال یا بیشتر طول می‌کشد.

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

1 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
1 سال قبل

خوب

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت