سرمایه‌گذاری گسترده در آفریقای جنوبی در صورت ارائه خدمات رمزارزی!

نظرسنجی مرچنت کانسومر نشان می‌دهد که 53 درصد از شرکت‌کنندگان آفریقای جنوبی اطلاعات کمی درباره ارزهای دیجیتال دارند. نکته جالب اینجاست که تقریباً نیمی از پاسخ‌دهندگان گفتند که اگر بانک‌های محلی چنین خدماتی را ارائه دهند، دید و پذیرش آن‌ها نسبت به حوزه دارایی‌های دیجیتال بازتر خواهد بود.

مرچنت، شرکت مدیریت مستقر در ژوهانسبورگ (Johannesburg) ، مشخص کرد که تنها 14 درصد از آفریقای جنوبی دانش قابل‌توجهی از صنعت ارزهای دیجیتال دارند. 23 درصد از شرکت‌کنندگان بی‌طرف ماندند، درحالی‌که اکثریت‌قریب‌به‌اتفاق اعلام کردند که درک محدودی از موضوع داشتند یا اصلاً اطلاعاتی در این زمینه نداشتند.

جای تعجب نیست که جوانان نسبت به نسل‌های قدیمی‌تر از دارایی‌های دیجیتال آگاه هستند. افراد 18 تا 24 ساله اطلاعات بهتری نسبت به هر گروه جمعیتی دیگر دارند.

بر اساس این نظرسنجی، پذیرش ارز دیجیتال در آفریقای جنوبی می‌تواند افزایش یابد، اگر بانک‌های داخلی از این طبقه دارایی استقبال کنند و برنامه‌های آموزشی را برای کاربران ارائه دهند. تقریباً از دو شرکت‌کننده یک نفر می‌گوید اگر مؤسسات مالی محلی چنین خدماتی را ارائه دهند، احتمال بیشتری برای سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین (BTC) یا آلت‌کوین‌ها خواهند داشت.

منبع: Cryptopotato

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.