سه ماهه اول سال 2021، بهترین فصل بیت‌ کوین در هشت سال گذشته!

راهنمای مطالعه

از ابتدای سال 2021 تاکنون قیمت بیت‌کوین (BTC) حدود 80 درصد رشد داشته و به نوعی می‌توان گفت که این سه ماه بهترین فصل طی هشت سال گذشته برای این رمزارز بوده است. با وجود اینکه بیت‌کوین طی روزهای اخیر حدود 10 هزار دلار از ارزش خود را از دست داده، اما به طور کلی قیمت این رمزارز در نخستین فصل سال 2021 با رشد 80 درصدی همراه بوده و در حقیقت بهترین عملکرد خود طی هشت سال گذشته را در این فصل داشته و تاریخ نیز نشان می‌دهد که این رمزارز می‌تواند حتی سه ماهه دوم با شکوه‌تری را در سال جاری رقم بزند.

نخستین رمزارز دنیا سال جدید را با حدود قیمت 29 هزار دلار آغاز کرد. دیری نپایید تا این رمزارز روند صعودی خود را از سر گرفت و اهداف قیمتی رندی مثل 30، 40 و 50 هزار دلار را فتح کرد و حتی چند هفته پیش سطح 60 هزار دلار را نیز لمس نمود. به همین ترتیب، ظرف حدود ده هفته ارزش بیت‌کوین دو برابر شد. با این حال، طی روزهای اخیر این رمزارز در ادامه روند صعودی چشمگیر خود ناکام ماند و قیمت آن حدود 10 هزار دلار از سقف تاریخی خود کاهش یافته و در زمان نگارش این خبر به محدوده 53 هزار دلار رسیده است.

با وجود چنین ریزش قابل توجهی، اما این رمزارز در فصل جاری از وضعیت مطلوبی برخوردار است. اگرچه کمتر از یک هفته تا پایان نخستین فصل سال 2021 باقی مانده و هنوز فرصت نوسانات برای این رمزارز وجود دارد، اما به طورکلی تا این‌ برهه از این فصل، این رمزارز با رشد حدود 80 درصدی همراه بوده است. بر اساس داده‌های شرکت تحلیلی اسکیو (Skew)، عملکرد بیت‌کوین در این فصل طی هشت سال گذشته بی‌سابقه بوده است. علاوه بر این، این فصل چهارمین فصلی خواهد بود که بیت‌کوین به طور پیاپی عملکرد مثبت داشته است.

همچنین سایت اسکیو بیان کرده است که با توجه به روند گذشته، انتظار می‌رود که بیت‌کوین در سه ماهه دوم سال 2021 عملکرد بهتری داشته باشد، به خصوص که عملکرد این رمزارز در نخستین فصل سال نیز مثبت بوده است. همانطور که در جدول نیز مشهود است، عملکرد بیت‌کوین در سه ماهه دوم سال‌های 2017 و 2019 به ترتیب با رشد 125 و 157 درصدی همراه بوده است. با فرض اینکه تاریخ تکرار شود و بیت‌کوین عملکرد مشابهی داشته باشد، قیمت این رمزارز در فصل آینده 6 رقمی خواهد شد.

منبع: Cryptopotato

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت