سوئیس به قطب ارز دیجیتال در اروپا تبدیل خواهد شد!

سوئیس در حال حاضر در تلاش است تا با برنامه ریزی‌های انجام شده بتواند خود را به عنوان قطب ارز دیجیتال در اروپا مطرح کند.

راهنمای مطالعه

دکتر دیرک کلی، مدیرعامل بیت کوین سوئیس، گفت: سوئیس یک “نقطه محوری” برای پذیرش رمزارز در اروپا است و همچنان “نقطه مرکزی مرحله بعدی نهادینه‌سازی” است.
کلی در یک مصاحبه در داووس، سوئیس، فاش کرد که چرا سوئیس همچنان در صدر جایگاه ارزهای دیجیتال در اروپا قرار دارد و به جذب سرمایه‌گذاران نهادی ادامه خواهد داد.
در گفتگویی، گرت جنکینسون، کلی توضیح داد:
سال گذشته اعتماد افراد بسیاری خدشه‌دار شده و یا از بین رفته است قصد ما این است که به‌نوعی نقطه مرکزی مرحله بعدی نهادینه‌سازی باشیم و این کشور را در دسترس تر، استفاده آسان‌تر و همچنین امن‌تر کنیم.
به گفته کلی، بیت کوین سوئیس که در سال 2013 تأسیس شد و یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال است که درزمینه ذخیره‌سازی دارایی‌ها، سوئیس یک پناهگاه امن شناخته شده برای ارزهای دیجیتال در اروپا است. این کشور محصور در خشکی به دلیل نقش خود در ایجاد اتریوم (eth) شناخته شده است و خانه کریپتو ولی است – محیطی مطلوب برای شرکت‌های بلاک چین و ارزهای دیجیتال محسوب می‌شود.
سوئیس همچنین به شهر دوست‌دار بیت‌کوین و رمزارز لوگانو می‌بالد که میزبان کنفرانس سالانه بیت‌کوین است و حتی مک‌دونالد را برای پذیرش پرداخت‌های لایتنینگ بیت‌کوین پذیرفته است.
بااین‌حال، حتی در سوئیس، اعتماد به ارزهای دیجیتال در سال 2022، به‌ویژه با توجه به شکست FTX و اثرات  آن در سراسر صنعت، کاهش یافت.

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

1 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
1 سال قبل

عالی

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت