سود روزی 1 دلار سرمایه گذاری در بیت کوین چه میزان است؟

سود روزی 1 دلار سرمایه گذاری در بیت کوین چه میزان است؟

راهنمای مطالعه

جیمز تدارو (James Todaro) مدیر اجرایی شرکت Blocktown Capital، ویدئویی در تویتر خود منتشر کرد و در آن نشان داد که اگر طی 5 سال گذشته تنها روزی یک دلار بیت کوین (BTC) می خریدید، اکنون چقدر سرمایه داشتید.

بدیهی است که طی 5 سال و روزانه یک دلار، یعنی تا به امروز 1858 دلار خرید بیت کوین انجام داده بودید، اما با انجام این عمل اکنون نزدیک به 23 هزار دلار بیت کوین داشتید، یعنی بیشتر از 10 برابر پولی که طی 5 سال، آن هم به صورت روزانه پرداخت کردید.

بنابراین سرمایه گذاری درست حتی کوچک این چنینی که در حد پول یک فنجان قهوه است می توانست 23 هزار دلار برای شما بازگشت سرمایه داشته باشد.

آیا واقعا امکان خرید بیت کوین در مقیاس یک دلار وجود دارد؟

این ویدئوی منتشر شده با بازخورد خوبی در شبکه های اجتماعی همراه شد و نظرات زیادی زیر پست این ویدئو گذاشته شد. یکی از کاربران نظر جالبی گذاشته بود، این که آیا واقعا امکان خرید بیت کوین در حد یک دلار وجود دارد؟ آیا صرافی وجود دارد که حداقلی برای معاملات خود نداشته باشد؟ حداقل خرید در صرافی کوین بیس (Coinbase) دو دلار است و برای همان دو دلار خرید، یک دلار کارمزد گرفته می شود.

امکان چنین خرید اندکی بر روی Sparkswap که بر بستر شبکه لایتنینگ کار می کند وجود دارد، اما این بستر بسیار کمتر از 5 سال است که شروع به فعالیت کرده پس چنین سرمایه گذاری عملا امکان پذیر نیست. هرچند اصل و مفهوم ویدئوی منتشر شده چیز دیگری است و اشاره به ارزش سرمایه گذاری هرچند ناچیز بر روی بیت کوین دارد. اما اظهار نظر آن کاربر نیز خالی از لطف نبود.
منبع bitcoinist

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت