سیلور: بیت‌ کوین بهترین دارایی برای دوران بازنشستگی است!

راهنمای مطالعه

پس از اقدام فیدلیتی (Fidelity )برای ارائه بیت‌کوین به‌عنوان بخشی از حساب‌های بازنشستگی (k) 401، مایکل سیلور، مدیرعامل مایکرواستراتژی (MicroStrategy ) اظهار داشت که دارایی دیجیتال حتی از اوراق قرضه برای بازنشستگی بهتر است.

سیلوردر مصاحبه با CNBC به این موضوع اشاره کرد که بیت‌کوین گزینه سرمایه‌گذاری بسیار بهتری نسبت به کلاس‌های دارایی سنتی محبوب، ازجمله طلا، سهام و اوراق قرضه است. به گفته رئیس مایکرواستراتژی، ذخیره این رمزارز پیشرو نسبت به دارایی‌های سنتی ریسک کمتری دارد و بسیار امن‌تر است و این امر موجب می‌شود این رمزارز به گزینه‌ای عالی برای بازنشستگی تبدیل شود.

“رمزارز بیت‌کوین و ریسک پایین آن، این رمزارز را به دارایی عالی برای برنامه بازنشستگی تبدیل می‌کند. نگهداری این رمزارز ریسک کمتری نسبت به اوراق قرضه و سهام و املاک تجاری و طلا دارد.”

سیلوراضافه کرد که شرکت نرم‌افزار هوش تجاری قصد دارد با فیدلیتی اینوستمنت (Fidelity Investments ) همکاری کند تا کارمندان وی امکان دسترسی به حساب‌های بازنشستگی (k) 401 بیت‌کوین را داشته باشند.

این طرفدار بیت‌کوین خاطرنشان کرد که با در نظر گرفتن پتانسیل رشد این دارایی، از اینکه به کارمندان مایکرواستراتژی این امکان را می‌دهد که بیت‌کوین را در حساب‌های (k) 401 خود داشته باشند، خوشحال است.

منبع: Cryptopotato

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت