سینثیا لومیس، طرفدار بزرگ بیت ‌کوین عضو کمیته بانکداری سنا شد!

سینثیا لومیس (Cynthia Lummis)، اولین زنی است که نماینده ایالت وایومینگ (Wyoming) در سنای آمریکا است. وی عضوی از حزب جمهوری خواه است و در 3 ژانویه 2021 به مجلس سنای ایالات متحده آمریکا پیوست و سوگند وفاداری و صداقت در انجام وظایف خود را یاد کرد. لومیس یکی از طرفداران بزرگ بیت کوین (BTC) و سایر ارزهای دیجیتال است و در سخنرانی‌های خود بیان کرد که در تلاش است تا سایر اعضای سنا و مقامات را درباره شایستگی ارزهای دیجیتال آگاهی و آموزش دهد. اکنون این نماینده، به کمیته بانکداری سنا نیز پیوست. جایگاهی که می‌تواند برای بازار رمز ارز مفید واقع شود.

وی ساعاتی پیش از حساب رسمی توییتر خود بیان کرد: “این نقش می‌تواند برای وایومینگ بسیار مهم باشد، وقت آن رسیده است که دست به کار شویم.”

بسیار جالب توجه است که سناتور لومیس اخیراً در برنامه محبوب Pomp Podcast با میزبانی آنتونی پامپلیانو (Anthony Pompliano) حضور یافت و در مورد همه مسائل مربوط به رمز ارز بحث کرد، از علاقه وی به بیت کوین گرفته تا ایده‌های خود در مورد نحوه آموزش سنا در این مورد، صحبت‌های جذابی شکل گرفت.

وی در مورد این موضوع اظهار داشت:

“من می‌خواهم به افرادی که به پادکست شما گوش می‌دهند کمک کنم. ما در حال تشکیل یک جلسه نوآوری مالی در مجلس سنا هستیم. ما امیدواریم که از آن به عنوان سکوی پرشی برای آموزش اعضای سنای ایالات متحده و کارکنان آنها در رابطه با رمز ارز بیت کوین و سایر فرصت‌ها در ارزهای دیجیتال، نوآوری مالی و بلاکچین استفاده کنیم.”

ناگفته نماند که سناتور شدن لومیس یک گام به جلو برای کل صنعت ارزهای دیجیتال خواهد بود و عضویت او در کمیته بانکی سنا نیز غیر قابل انکار و بسیار مطلوب است.

همانطور که شبکه خبری CryptoPotato در اوایل نوامبر سال 2020 گزارش داد، سناتور لومیس از سال 2013 دارنده بیت کوین است و او مصمم است ارز دیجیتال را در راس بحث سیاسی کشور قرار دهد. وی در ادامه افزود: “ارز مالی ما درگیر تورم می‌شود اما بیت کوین این گونه نیست. 21 میلیون بیت کوین استخراج خواهد شد و تمام. این یک منبع محدود است، بنابراین من اطمینان دارم که بیت کوین مدت‌ها به عنوان یک سیستم مالی مهم در فروشگاه‌ها و بسترهای سرمایه گذاری با ارزش خواهد بود.”

منبع: Cryptopotato

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *