سینثیا لومیس: ریزش بیت‌ کوین برای اضافه کردن به دارایی بسیار هیجان انگیز است!

سناتور ایالت وایومینگ قصد دارد در صورت افت بیشتر قیمت، بیت‌کوین (BTC) بیشتری خریداری کند. سناتور ایالات متحده، سینثیا لومیس (Cynthia Lummis) از ایالت وایومینگ، این هفته از کاهش شدید قیمت بیت‎‌کوین استفاده کرده و به دارایی خود افزود. لومیس روز چهارشنبه به شبکه فاکس نیوز (Fox News) گفت که با وجود اصلاح عمده قیمتی برای دارایی‌های رمز ارز، وی “از خرید بیت‌کوین در قیمت پایین هیجان زده است.”

وقتی از لومیس در مورد کاهش سریع قیمت بیت‌کوین سال شد، چنین پاسخ داد:

“من واقعاً از این موضوع هیجان‌زده‌ام زیرا به محض اینکه قیمت اندکی بیشتر افت کند، تصمیم دارم مقادیر بیشتری بیت‌کوین خریداری کنم.”

لومیس افت قیمت بیت‌کوین را با عملکرد یکی از سهام مورد علاقه خود، United Rentals، مقایسه کرد. لومیس درباره United Rentals گفت: ” من آن را خریدم و قیمت آن مثل سنگ سقوط کرد. من این سهم را نگه داشتم و خوشبختانه طی این سال‌ها برای من عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته است”. وی ادامه داد: “من می‌بینم که بیت‌کوین نیز همان کار را انجام می‌دهد زیرا پایه‌های آن خوب هستند”.

لومیس یکی از پر سر و صداترین طرفداران بیت‌کوین در سنای ایالات متحده است. در اوایل سال جاری، او انجمن نوآوری مالی را راه‌اندازی کرد تا به قانون‌گذاران مشتاق در مورد بیت‌کوین و سایر انواع رمز ارز آموزش ارائه دهد.

منبع: Cointelegraph

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.