شرکت GrayScale، مالک 2.4 درصد از بیت‌ کوین‌های در گردش بازار!

راهنمای مطالعه

بر اساس اطلاعاتی که از پلتفرم تحلیلی Bybt منتشر شده است‌، شرکت سرمایه‌گذاری GrayScale اعتبار موجودی بیت‌کوین (BTC) خود را طی هفت روز گذشته به میزان 17100 واحد افزایش داده است. این شرکت در حال حاضر 449900 بیت‌کوین به ارزش بیش از 4.5 میلیارد دلار در اختیار دارد. این امر به‌وضوح نشان می‌دهد که این شرکت کنترل 2.4 درصد از مجموع بیت‌کوین‌های موجود را در بازار بر عهده دارد. بر اساس اطلاعات به‌دست‌آمده از CoinMarketCap در‌حال‌حاضر ‌موجودی بیت‌کوین‌ها 18502381 است. این‌گونه که به نظر می‌رسد، این شرکت قصد ندارد دست از این خرید‌های افراطی خود بردارد.

مجموع موجودی بیت‌کوین روی 21 میلیون بسته شده است. این بدان معناست که در کل چیزی حدود 2.5 میلیون یا چیزی حدود 11.9 درصد از مجموع بیت‌کوین‌ها در انتظار استخراج به سر می‌برند. حتی اگر این شرکت همین حالا نیز دست از خرید بیت‌کوین بردارد نیز تا فرارسیدن زمان استخراج آخرین بیت‌کوین، بیش از 2 درصد از بیت‌کوین‌های در گردش در اختیار این شرکت خواهد بود.

شرکت گری اسکیل تنها شرکتی نیست که متوجه پتانسیل بالای موجود سرمایه‌گذاری در بازار رمز ارزها شده است. شرکت‌های تجاری بزرگی مانند MicroStrategy  نیز بیش از 400 میلیون دلار از سرمایه مازاد خود را از ارز‌های بدون پشتوانه به بیت‌کوین انتقال داده‌ است. این شرکت نیز  از اولین خرید رمزارز خود در ماه آگوست  38250 بیت‌کوین را گرد هم آورده است که این میزان کمتر از یک دهم موجودی بیت‌کوین شرکت گری اسکیل است.

Cointelegraph در ماه جولای اعلام کرد اکثر شرکت‌های سرمایه‌گذاری به بازار رمز ارز روی آوردند یا در تلاش برای ورود به این بازار می‌باشند. براساس گزارش‌های شرکت GrayScale مجموع سرمایه‌ای که از تاریخ 15 سپتامبر به اعتبار رمزارز‌هایی نظیر اتریوم (ETH) بیت‌کوین کش (BCH)،  اتریوم کلاسیک (ETC) و سایر آلت کوین‌ها اختصاص داده است، چیزی در حدود 5.8 میلیارد دلار تخمین زده شده است.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت