صدراعظم سابق بریتانیا: بیت‌ کوین بیشتر به یک بازی شبیه‌ است تا سرمایه‌گذاری!

راهنمای مطالعه

فیلیپ ‌هاموند (Philip Hammond) – صدراعظم سابق بریتانیا و یکی از اعضای سابق حزب محافظه کار – معتقد است که مردم باید هنگام ورود به فضای رمزارزها جانب احتیاط را رعایت کنند. وی گفت: موسسات علی‌رغم اینکه بازار رمزارز را به عنوان طبقه دارایی به رسمیت می‌شناسند، اما در زمینه سرمایه‌گذاری بسیار محتاطانه عمل می‌کنند. در اکتبر سال جاری، صدراعظم سابق فیلیپ ‌هاموند به سمت مشاور ارشد در کوپر (یک شرکت حفاظت رمزارزها بریتانیایی که زیرساخت‌هایی را برای جامعه سرمایه‌گذاری دارایی دیجیتال نهادی فراهم می‌کند) برگزیده‌شد. اگرچه او بخشی از دنیای بیت‌کوین (BTC) و رمزارزها است، اما توصیه نمی‌کند که افراد مقادیر زیادی از سرمایه خود را وارد کنند.

او اشاره کرد که شرکت‌ها و مؤسسات متعددی وارد بازار رمزارزها شده‌اند. با این حال، به دلیل اینکه هنوز این صنعت به شدت بی‌ثبات است اکثر آن‌ها فقط سرمایه اندکی وارد این بازار کردند. به نظر او، مردم باید این واقعیت را در نظر داشته باشند و تنها سرمایه‌گذاری کمی انجام دهند. علاوه بر این، ‌هاموند معتقد است که بخش بزرگی از جامعه، سرمایه‌گذاری دیجیتال را به «بازی» نزدیک‌تر می‌دانند تا یک سرمایه‌گذاری جدی. شایان ذکر است که بسیاری از نام‌های برجسته دیگر مانند مایکل سیلور، سیفدین آمموس، شهردار فرانسیس سوارز، سناتور سینثیا لومیس و غیره به شدت طرفدار صنعت رمزارزها، به‌ویژه بیت‌کوین هستند.

همچنین‌ هاموند علی‌رغم انتقادهایی که از سرمایه‌گذاری در رمزارزها داشت، از مقامات بریتانیا خواست که در اوایل ماه جاری تمرکز خود را بر روی رمزارزها بگذارند. او استدلال کرد به دلیل اینکه بیت‌کوین و آلت‌کوین‌ها روز به روز بیشتر در سطح اقتصاد کلان پذیرفته می‌شوند، با انجام این کار، بریتانیا می‌تواند وضعیت مالی خود را تضمین کند. صدراعظم سابق این هشدار را داد که نادیده گرفتن رمزارزها عاقلانه نیست زیرا بسیاری از کشورهای اروپایی قبلاً آن را پذیرفته‌اند.

منبع: Cryptopotato

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت