صرافی پیام‌رسان Line رمزارز ریپل را حذف خواهد کرد!

صرافی پیام‌رسان Line رمزارز ریپل را حذف خواهد کرد!

راهنمای مطالعه

صرافی بیت باکس (BitBox) که در کشور سنگاپور مستقر است در بیانیه ای اعلام کرد که از روز 16 ژانویه، توکن ریپل (XRP) را از صرافی خود حذف خواهد کرد.

این صرافی در وب سایت خبری خود در این مورد بیان کرد:
“ما به طور مداوم تمام توکن و کوین هایی که در صرافی خرید و فروش می شود را زیر نظر می گیریم. اگر یک رمزارز استانداردهای لازم مانند کارآیی، قابلیت اطمینان و نیازمندی های قانونی را نداشته باشد، از صرافی حذف خواهد شد. برای حفاظت از دارایی شما، قبل از حذف رمز ارز موردنظر، اطلاع رسانی های لازم انجام می شود.”

طبق خبر منتشر شده، توکن ریپل از این صرافی در بامداد 16 ژانویه به همراه تمام بسترهای معاملاتی آن حذف خواهد شد.

صرافی بیت باکس به کاربران خود توصیه کرده که قبل از فرآیند حذف در زمان مقرر تمام سفارش های مربوط به توکن ریپل را حذف کنند. بعد از این مرحله، کاربران تا 16 فوریه برای خارج کردن ریپل از این صرافی مهلت خواهند داشت.

دلیل این امر هنوز مشخص نیست!

صرافی بیت باکس، درباره ی این اقدام هنوز هیچ پاسخ شفافی ارائه نکرده است. ریپل سومین رمز ارز برتر بازار با ظرفیتی در حدود 9.4 میلیارد دلار است و قطعا استانداردهای مورد نیاز را دارد و موردی که بیت باکس بیان کرده خیلی منطقی به نظر نمی رسد. طبق آمار بدست آمده تنها 0.02 درصد از معاملات انجام شده در بیت باکس مربوط به توکن ریپل بود.

صرافی بیت باکس در سال 2018 توسط شرکت Line که با پیام رسان خود به محبوبیت رسیده بود، شروع به کار کرد. این صرافی از همان ابتدا فعالیت خود را به صورت بین المللی شروع کرد اما به دلیل قوانین سخت گیرانه نتوانست در کشور های ژاپن و آمریکا به خدمات دهی بپردازد. اما بعد از مدتی با کسب مجوز، در کشور ژاپن با نام BitMax به فعالیت پرداخت.
منبع cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت