صندوق تراست گری‌اسکیل در مسیر کسب 500 هزار واحد بیت کوین!

راهنمای مطالعه

در هفته گذشته شرکت گری‌اسکیل (Grayscale) با ثبت رکوردی جدید موفق به جذب 215 میلیون دلار سرمایه گردید و تصمیم دارد تا پایان سال 2021، پنج درصد از تمام منابع در گردش بیت‌کوین (BTC) را به مالکیت خود درآورد. صندوق بیت‌کوین تراست (Bitcoin Trust) متعلق به شرکت گری اسکیل با هدف خرید 500 هزار واحد بیت‌کوین تا پایان سال 2020 درحال پیشروی است. هفته گذشته، 215 میلیون دلار (معادل 15907 واحد بیت‌کوین) به صندوق تراست گری اسکیل واریز شده که نسبت به سرمایه‌گذاری‌های پیشین، مبلغ بزرگ و قابل توجهی است. این شرکت در زمان نگارش این خبر 6.7 میلیارد دلار (معادل 481711 واحد بیت‌کوین) سرمایه در اختیار دارد.

درصورتی که سرمایه‌گذاری گری‌اسکیل در بیت‌کوین مطابق با نرخ رشد ماه قبل یعنی 32 هزار واحد بیت‌کوین ادامه یابد، دارایی‌های این شرکت تا سه هفته آینده به 500 هزار واحد بیت‌کوین (2.7 درصد از منابع درگردش بیت‌کوین) خواهد رسید. همچنین با فرض تداوم این نرخ رشد، این شرکت تا پایان سال آینده می‌تواند 926600 واحد بیت‌کوین (معادل 5 درصد از منابع موجود بیت‌‌‌کوین) را تحت اختیار خود درآورد. صندوق تراست که در سال 2013 تاسیس شد، رشد قابل توجهی را در سال جاری به ثبت رسانده به طوریکه دارایی‌های تحت مدیریت (AUM) آن در طی 9 ماه اول سال 2020 از 1.9 میلیارد دلار به 4.7 میلیارد دلار افزایش یافته است.

از زمان انتشار گزارش عملکرد سه ماهه سوم شرکت گری‌اسکیل، دارایی‌های تحت مدیریت صندوق بیت‌کوین تراست 2 میلیارد دلار دیگر رشد کرده است. در طی 3 فصل گذشته سال جاری، حدود 70 درصد از سرمایه‌ ورودی هفتگی گری‌اسکیل، در صندوق بیت‌کوین تراست این شرکت سرمایه‌گذاری شده است. سرمایه ورودی هفتگی صندوق بیت‌کوین تراست از میانگین 12 ماهه 39.5 میلیون دلار به بیش از 55 میلیون دلار در سه ماهه سوم سال رسیده که 84 درصد آن مربوط به سرمایه‌گذاران حقوقی است.

هفته گذشته گری‌اسکیل با انتشار دومین گزارش سرمایه‌گذاران بیت‌کوین نشان داد که آمار سرمایه‌گذاران آمریکایی علاقمند به سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین از 36 درصد در سال 2019 به 55 درصد در سال 2020 افزایش یافته است. دارایی‌های بیت‌کوین گری‌اسکیل به مراتب بیشتر از سایر شرکت‌های لیست شده است (اگرچه مقایسه مستقیم یک صندوق با شرکتی که بیت‌کوین را به عنوان دارایی ذخیره خود نگهداری می‌کند امکان پذیر نیست). اما قطعا گری اسکیل تنها بازیگر بزرگ بازار بیت کوین نیست و شرکت‌های زیادی با سرعت در حال ورود به بازار رمز ارز و جمع آوری بیت کوین به عنوان دارایی امن می‌باشند. روندی که می‌تواند باعث افزایش قیمت بیت کوین شود.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت