طلا را بیخیال شوید؛ طی ده سال 9 میلیون درصد سود برای بیت کوین!

طلا را بیخیال شوید؛ طی ده سال 9 میلیون درصد سود برای بیت کوین! - ا رز جدید

راهنمای مطالعه

بیت کوین، واژه‌ای که به‌ عنوان طلای عصر جدید شناخته می‌شود در دهه‌ی گذشته، بیشترین سود را برای سرمایه گذاران داشت.

با توجه به اطلاعات استخراج شده از شبکه Blockchain، بیت کوین از سال 2010 تاکنون، 9 میلیون درصد سود برای سرمایه گذاران به همراه داشت. رقمی که در هیچ زمینه‌ای دیگر حداقل در دهه‌ی گذشته یافت نمی‌شود.

طلا را بیخیال شوید؛ طی ده سال 9 میلیون درصد سود برای بیت کوین! ارز جدید

برای درک بهتر این موضوع، اگر ده سال پیش تنها یک دلار در بیت کوین سرمایه گذاری می‌کردید، در لحظه نگارش این مقاله در حدود 90 هزار دلار سرمایه داشتید. حال اگر این یک دلار را در طلا سرمایه گذاری می‌کردید اکنون تنها 1.34 دلار داشتید.

هشتگ طلا را بیخیال شوید به راه افتاد!

در همین راستا Barry Silbert، مدیر گروه سرمایه گذاری Conglomerate، در توییتی کمپین هشتگ طلا را بیخیال شوید به راه انداخت و در عرض چند دقیقه به 1600 اشتراک گذاری رسید.

آمار منتشر شده توسط شبکه 99Bitcoins به قطع و یقین نشان می‌دهد که بیت کوین بهترین سرمایه گذاری در دهه‌ی گذشته بوده است.

از سال 2009 تا به امروز تنها 434 روز بود که بیت کوین برای سرمایه گذاران می‌توانست ضرر ده باشد. در بقیه روزها یا سرمایه ثابت می‌ماند و حفظ می‌شد یا با افزایش سرمایه همراه بود.

آمار و ارقام هر سال نیز حاکی از این است که بیت کوین بهترین بخش برای سرمایه گذاری است. به‌طور مثال در حال حاضر بیت کوین در حدود 7150 دلار قیمت دارد که نسبت به دسامبر 2018، تا سقف 85 درصد سود برای سرمایه گذاران به همراه داشت. اگر سال 2017 را به‌عنوان استثنا در نظر بگیریم، هر سال بیت کوین با سود دهی همراه بود.

طلا را بیخیال شوید؛ طی ده سال 9 میلیون درصد سود برای بیت کوین! ارز جدید

سرمایه گذاران بلند مدت بیت کوین به‌شدت امیدوار هستند

طبق بررسی و تحلیلی که Cointelegraph انجام داد، سرمایه گذاران بلند مدت بیت کوین به‌شدت امیدوار به صعود این رمز ارز می‌باشند و بااینکه در سال 2019 در بازه‌ای از 3100 دلار به 14000 دلار رسید، اما باز هم بیت کوین‌های خود را نگه داشتند.

این حمایت نسبت به بیت کوین به این علت به وجود آمده است که در واقع دیدگاه بسیار خوش‌بینانه‌ای نسبت به این رمز ارز وجود دارد که به‌عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت بهترین انتخاب می‌تواند باشد.

اقتصاددان مشهور (Saidedean Ammous) در کتاب معروف خود به نام The Bitcoin Standard، از بیت کوین به‌عنوان یک ابزاری که به مبارزه با پول‌های کاغذی خواهد پرداخت نام برد و وی معتقد است که به علت ویژگی‌های خاص بیت کوین قطعاً جایگزین پول کاغذی رایج و دلار خواهد شد.

به‌طور مثال در سال اخیر 425 میلیارد دلار پول کاغذی چاپ و به چرخه اقتصاد اضافه شد.

مبلغی که در حدود سه برابر کل ظرفیت موجود بیت کوین است.  پولی که بدون پشتوانه و در لحظه چاپ و تزریق خواهد شد به‌مرور ارزش خود را از دست خواهد داد و بیت کوین به‌عنوان یک دارایی ارزشمند می‌تواند آینده‌ای درخشان داشته باشد.
منبع cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت