عرضه ی شدید بیت کوین به صرافی های رمز ارز از سمت ماینرها!

راهنمای مطالعه

بازار رمز ارز و بیت کوین (BTC) این روزها در شرایط نامساعدی به سر می برد و روند ریزشی به خود گرفته است. شبکه ی تحلیلی گلس نود (Glassnode)، در آخرین گزارش خود به بررسی شرایط موجود و عوامل تاثیر گذار بر روند ریزشی بیت کوین پرداخت. طبق گزارش منتشر شده، ماینرها در تقویت روند نزولی به وجود آمده بیشترین تاثیر را دارند. میزان عرضه ی بیت کوین از سمت ماینرها در این روزها به شدت افزایش یافته است و به سطح ژوئن سال 2019 رسید. آمار منتشر شده توسط گلس نود نشان می دهد که مجموع نرخ ورودی و خروجی بیت کوین از سمت ماینرها به منفی 2935 واحد رسیده است.

بازارهای مالی، تحت تاثیر شرایط بحرانی کرونا

کل گارنر (Cole Garner)، تحلیل گر به نام بازار رمز ارز، با انتشار توییتی بیان کرد که روند به وجود آمده از سمت ماینرها، به علت ریزش بازارهای مالی می باشد. در روزهای اخیر، اکثر بازارهای مالی تحت تاثیر سیاست های قرنطینه ای جدید ایالت متحده، روند ریزشی به خود گرفتند. بازار رمز ارز و بیت کوین نیز به عنوان پیشتاز این بازار، بعد از بحران اقتصادی به وجود آمده، همبستگی بسیار بالایی با بازار سهام و بورس پیدا کرده و همین موضوع سبب همراهی بیت کوین با روند کاهشی دیگر بازارها شد. با آغاز کاهش قیمت، ماینرها نیز از ترس ادامه دار بودن روند ریزشی، با شدت بسیار بالایی، بیت کوین های خود را برای فروش به بازار عرضه کردند.

گلس نود در ادامه ی گزارش خود بیان کرد که از 2935 واحد بیت کوین خروجی، 97 درصد آن و معادل 2844 واحد بیت کوین به صرافی ها منتقل شد و این میزان از 26 مارس سال جاری، بیشترین رکورد محسوب می شود. این افزایش ناگهانی بسیار غیر قابل تصور است زیرا در آمار قبلی تنها 404 واحد بیت کوین از سمت ماینرها به صرافی های رمز ارز ارائه شد. تحلیل گران معتقدند که در صورت ادامه دار بودن این رفتار از سمت ماینرها، احتمال ریزش بیشتر بیت کوین وجود خواهد داشت. هرچند بارها شاهد آن بودیم که ماینرها به صورت ناگهانی در روند خود تغییر ایجاد کردند.

منبع: Coindesk

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت