عقب‌نشینی نهنگ‌های بازار بیت‌ کوین و بلاتکلیفی این رمزارز!

راهنمای مطالعه

بیت‌کوین، بزرگ‌ترین رمزارز جهان، با سقوط بیش از 8 درصدی از نزدیک‌ترین قله کوچک، خود فاصله گرفته است. بااین‌حال، داده‌های درون زنجیره‌ای حاکی از این هستند که این کاهش قیمت مانع خوش‌بینی هولدرهای کوتاه‌مدت و خریدارهای کوچک نشده است. کیف پول‌های بیت‌کوین با کمتر از 1 بیت‌کوین در حال خرید هستند اما این در حالی است که نهنگ‌ها محتاطانه عمل می‌کنند. طبق نمودارهای ارائه‌شده توسط اکونومتریکس (Ecoinometrics )، پلتفرم تحلیلی درون زنجیره، دو الگوی انباشت/توزیع واضح در حال حاضر در جامعه بیت‌کوین وجود دارد.

آدرس‌هایی با موجودی 1 واحد بیت‌کوین از اوایل سه ماهه سوم سال 2021 در حال خرید این رمزارز بوده‌اند. درمجموع، آن‌ها موجودی خود را تقریباً 10 درصد افزایش دادند. این فرآیند تنها یک بار قدرت خود را از دست داد، زمانی که بیت‌کوین در نوامبر سال 2021 به بالاترین رقم تاریخی خود یعنی بیش از 69 هزار دلار رسید. در مقابل، بزرگ‌ترین نهنگ‌های شبکه بیت‌کوین که هرکدام هزار تا 10 هزار بیت‌کوین دارند، چندان رغبتی به خرید نشان نمی‌دهند. نهنگ‌های درجه‌یک در سه ماهه چهارم 2020 و سه‌ماهه دوم تا سوم، 2021 در حال انباشت بودند. اما اکنون شرایط متفاوت است.

منبع: U.Today

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت