فایل کوین (Filecoin) دومین فاز رقابتی خود را آغاز کرد!

راهنمای مطالعه

فایل کوین (FileCoin) از تمامی ماینرهای سراسر جهان دعوت به عمل آورده است که با مشارکت در فاز دوم رقابت، این شرکت را برای آماده‌سازی شبکه‌ی اصلی همراهی کنند. فایل کوین با انتشار پستی این‌گونه بیان کرد که قصد دارد پس از مشارکت عظیم ماینرها در فاز اول، فاز دوم رقابت فضایی را راه‌اندازی کند. اینطور به نظر می‌رسد که تعداد ماینرهای دور دوم از ۳۲ کشور به ۳۶۵ نفر رسیده است. فاز دوم از تاریخ ۱۴ سپتامبر تا ۵ اکتبر ادامه خواهد داشت و حضور برای همگان آزاد است.

براساس اطلاعات منتشرشده از فایل کوین دو خط سیر متفاوت در این آزمایش در نظر گرفته شده‌است. در این آزمایشات بخش‌های متفاوت شبکه به وسیله اعضای شبکه به کار گرفته شده و ارزیابی می‌شوند. اولین خط سیر برای ماینرها در نظر گرفته شده‌است. آن‌ها باید به آزمایش و ارزیابی میزان مقیاس‌پذیری شبکه بپردازند. روش دوم نیز برای مشتریان فایل کوین و توسعه‌دهندگان ابزارها و اپلیکیشن‌ها در نظر گرفته شده‌است. همین امر برای ایجاد فضای ذخیره‌سازی کافی و عملیات بازپس‌گیر‌ی ارز انگیزه کافی ایجاد می‌کند؛ به‌این‌ترتیب آن‌ها برای شبکه اصلی آماده می‌شوند.

این شرکت اعلام کرده‌است که با برگزاری دومین فاز رقابت دو هدف را دنبال می‌کند؛ اولین هدف شبیه‌سازی یک وضعیت اقتصادی مناسب است. به این شکل تاثیر پاداش استخراج هر بلاک و کارمزدها به‌خوبی بررسی خواهند شد. دومین هدف نیز شبیه‌سازی بازار مناسب است که به شبکه اصلی قریب‌الوقوع می‌انجامد. این شبکه بدون مرکزیت برای ذخیره‌سازی اطلاعات انسانی است. شرکت فایل کوین پیش‌تر در ماه ژوئن اعلام کرد که در حال راه‌اندازی شبکه اصلی مخصوص به خود است و امیدوار است که در طول تابستان آن را منتشر کند.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت