فروش سنگین توکن SUSHI باعث تقویت روند نزولی بازار شد!

فروش سنگین توکن SUSHI باعث تقویت روند نزولی بازار شد!

راهنمای مطالعه

در اوایل روز شنبه، توسعه‌دهنده اصلی پروتکل معروف Sushiswap تمام توکن‌های خود را به فروش رساند و باعث افت شدید 50 درصدی قیمت این توکن شد. در سمت دیگر، کل بازار رمزارز نیز این فشار را احساس کرد، زیرا این فروش سنگین بر روی ارزش کل بازار رمز ارز به طور غیر مستقیم تاثیر گذاشت. شبکه‌ی خبری و تحلیلی CryptoPotato گزارش داد که توسعه‌دهنده اصلی Sushiswap، فورک شناخته‌شده‌ی Uniswap، میلیون‌ها دلار توکن خود را به فروش رساند. این توسعه‌دهنده توضيح داد كه اين كار را به‌منظور ادامه‌ی كار روي این پروتكل انجام داد و در مورد کاهش قيمت نگرانی نداشته است.

طبیعتاً، جامعه SUSHI از این اتفاق خشمگین شد، خصوصاً پس ‌از آنکه توسعه ‌دهنده خود را با خالق لایت کوین مقایسه کرد و ادعا کرد که او به خاطر تلاش‌های خود برای این پروتکل، لایق پولی که به دست آورده، می‌باشد. روی ‌هم‌ رفته، او یک هفته روی این پروتکل کار کرد. با این ‌وجود، قیمت توکن SUSHI سقوط کرد و لحظاتی پس از آن معامله‌ی بزرگ، 50 درصد از بهای خود را از دست داد، که تا حدودی انتظار آن نیز می‌رفت. در ادامه، کل بازار رمزارز نیز با ریزش مواجه شد، چنان‌که بیت‌کوین و دیگر آلت‌کوین‌های بزرگ مقدار قابل‌توجهی از ارزش دلاری خود را از دست دادند.

اتریوم به دلیل میزبان بودن پروژه‌های دیفای و ریزش شدید SUSHI، ریزش شدیدی را تجربه کرد. در واقع ریزش SUSHI و روندی که برای این رمز ارز اتفاق افتاد باعث اثر گذاری منفی بر روی اکثر پروژه‌های دیفای شد و همین امر منجر به کاهش اتریوم شد. ریزش اتریوم به عنوان بزرگترین آلت کوین بازار رمز ارز نیز باعث اثر گذاری شدیدی بر روی ارزش کل بازار رمز ارز شد که این تاثیر منجر به تقویت روند نزولی بیت کوین و دیگر آلت کوین‌ها شد. در واقع تحلیل‌گران، اتفاقات پروژه‌ی SUSHI را یکی از عوامل اصلی تقویت روند نزولی اخیر می‌دانند.

منبع: Cryptopotato

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتقیمت تومانیتغییر روزانهتغییر هفتگی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتقیمت تومانیتغییر روزانهتغییر هفتگی

آخرین مطالب سایت