فروش سنگین نهنگ‌های بیت‌فینکس در رالی اخیر بیت ‌کوین!

راهنمای مطالعه

قیمت بیت‌کوین (BTC) در یک رالی قدرتمند طی چند روز گذشته از سطح ۱۹ هزار دلار به ۲۳۸۰۰ دلار جهش کرد. پس از این جهش چشمگیر، اکنون این رمزارز وارد یک فاز تراکمی شده و تا محدوده ۲۳ هزار دلار اصلاح کرده است. داده‌ها نشان می‌دهد که این رالی اخیر برای برخی از نهنگ‌ها خیلی خوشایند نبوده است. در حقیقت، داده‌های دفتر سفارشات در صرافی‌ها نشان می‌دهد که در طول جهش اخیر، حجم قابل توجهی از بیت‌کوین فروخته شده است. اما با این حال ثبات بیت‌کوین در این محدوده قیمتی، نشان از قدرت این روند صعودی دارد.

داده‌ها نشان می‌دهد که در طول جهش اخیر نهنگ‌ها حجم زیادی از بیت‌کوین‌های خود را عرضه کرده‌اند. یکی از معامله‌گران بازار رمزارز چارتی را پس از جهش بیت‌کوین منتشر کرده است. این چارت نشان می‌دهد که در طول رالی اخیر، برخی نهنگ‌ها دیوارهای فروش بزرگی از بیت‌کوین را در صرافی بیت‌فینکس (Bitfinex) ایجاد کرده‌اند. براساس این چارت، دیوار‌های فروش اساساً در هر سطح قیمتی از محدوده ۲۰ هزار دلار به بالا ایجاد شده که نشان می‌دهد برخی از فعالین بازار انتظار چنین جهش قیمتی را از بیت‌کوین نداشته‌اند. به عبارت دیگر، برخی افراد قصد توقف جریان نقدینگی که درحال سرازیر شدن به سمت بازار بیت‌کوین بود را داشته‌اند.

برایان آرمسترانگ (Brian Armstrong)، مدیرعامل صرافی کوین‌بیس (Coinbase)، به کاربران پیشنهاد کرده است که خیلی درگیر نوسانات در بازار رمزارز نشوند. وی در روز گذشته با انتشار پستی در وبلاگش بیان کرد:

“ما معتقدیم که بازار رمزارز یک نوآوری است و در صرافی کوین‌بیس دیدگاه ما نسبت به این بازار بلند‌مدت است. صد البته که مشاهده روند صعودی این بازار و خواندن اخباری مبنی بر تغییر نگرش سازمان‌ها نسبت به این دارایی نوظهور بسیار عالی و مسرت بخش است، اما همواره بر اهمیت درک ریسک سرمایه‌گذاری در بازار رمزارز تاکید داریم. از دید ما رمزارزها نوعی دارایی پرنوسان محسوب می‌شوند.”

منبع: Newsbtc

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت