فروش 54 میلیون ریپل در ماه آوریل توسط موسس این رمز ارز!

راهنمای مطالعه

طبق تحلیل ها و بررسی های انجام شده بر روی تراکنش های مربوط به آدرس کیف پول موسس ریپل جد مکالب (Jed McCaleb)، در ماه آوریل حداقل 54 میلیون واحد از این رمز ارز توسط وی به فروش رسیده است. شبکه ی تحلیلی TheCryptoAssociate، طی گزارشی که در 2 می منتشر کرد، بیان کرد که با توجه به بررسی های انجام شده و نظارت بر جریان نقدینگی ورودی و خروجی آدرس کیف پول منصوب به موسس ریپل، به نظر می رسد که وی در ماه آوریل حجم زیادی از رمز ارز ریپل را برای فروش به بازار تزریق کرد. مکالب به طور میانگین در ماه آوریل، روزی 1.8 میلیون ریپل فروخته است. ارزش ریپل های فروخته شده توسط وی در زمان نگارش این خبر معادل 11.7 میلیون دلار است.

مکالب به عنوان یکی از تاثیرگذارترین افراد در بازار رمز ارز شناخته شده است. وی در توسعه صرافی Mt. Gox دخیل بوده و همچنین یکی از بنیانگذاران رمز ارز استلار (Stellar) می باشد. مهمترین پروژه ی این فرد مشهور نیز در ابتدا با نام OpenCoin در سال 2012 شروع به فعالیت کرد که بعدها به ریپل، تغییر نام داد. طبق گزارشات غیر رسمی به نظر می رسد که وی 9.5 میلیارد از 100 میلیارد ریپل ارائه شده در ابتدای پروژه را به خود تخصیص داد.

بازار رمز ارز و جامعه ی ریپل، هموراه به فعالیت های مکالب به عنوان یکی از بزرگترین نهنگ های بازار ریپل، توجه ویژه ای دارند. آخرین باری که وی اقدام به فروش بخش زیادی از دارایی خود در بازار رمز ارز کرد، قیمت ریپل طی 24 ساعت با کاهش 40 درصدی روبرو شد. بعد از این اتفاق بود که کمپانی ریپل با مکالب توافقی را انجام داد که طی آن در هر ماه تنها ظرفیت محدودی از ریپل های خود را می تواند برای فروش به بازار عرضه کند. طبق آخرین گزارشات منتشر شده به نظر می رسد که وی همچنان در حدود 4.7 میلیارد واحد ریپل در اختیار داشته باشد.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت