مارک کوبان: اتریوم نزدیکترین واحد رمز ارز به واحد پول واقعی است!

مارک کوبان (Mark Cuban)، میلیاردر و مالک سازمان‌های Shark Tank و Dallas Mavericks اخیراً فاش کرد که بخش قابل توجهی از دارایی‌های رمز ارز وی در بستر بیت کوین (BTC) سرمایه‌گذاری شده است، زیرا او معتقد است رمز ارزها ذخیره دارایی بهتری نسبت به طلا هستند. وی همچنین در اتریوم (ETH) سرمایه‌گذاری قابل توجهی انجام داده است. وی معتقد است بیت کوین ذخیره بهتری نسبت به دیگر دارایی‌های ارزشمند است و اتریوم نزدیک‌ترین رمز ارز به ارز واقعی است. نظری که بسیاری از سرمایه‌گذاران با وی موافق هستند و باعث رشد چشمگیر این دو رمز ارز شده است.

بیت کوین برتر از طلا است

این سرمایه‌گذار میلیاردر، دارایی رمز ارز خود را به طور ویژه در بیت کوین نگه داشته است، زیرا به گفته وی، این رمز ارز چیزی فراتر از یک ارز است، بلکه یک ذخیره دارایی بسیار با ارزش است. کوبان در یکی از قسمت‌های اخیر برنامه Delphi Podcast که در شبکه خبری CNBC منتشر شده است، اظهار داشت که از کل دارایی‌های رمز ارز وی، 60 درصد در بیت کوین، 30 درصد در اتریوم و 10 درصد باقی مانده به سایر آلت کوین‌ها اختصاص دارد. کوبان خاطرنشان کرد که او از برتری بیت کوین نسبت به طلا به عنوان ذخیره دارایی با ارزش بهتر اطمینان دارد.

این میلیاردر همچنین تشریح کرد که چرا 30 درصد از کل دارایی‌های رمز ارز وی در اتریوم، دومین ارز دیجیتالی بزرگ با سرمایه بازار است. مالک Dallas Mavericks اعلام کرد که او به دلیل ویژگی قرارداد هوشمند در بستر اتریوم که منجر به ابداع سیستم مالی غیرمتمرکز (DeFi) و همچنین توکن‌های NFT شد، علاقه خود به اتریوم را اعلام کرد. به گفته کوبان، وی مقایسه‌ای بین توسعه قراردادهای هوشمند اتریوم و روزهای ابتدایی اینترنت انجام داد. علی رغم رشد گسترده فضای DeFi و سر و صدای پیرامون NFTها در حوادث اخیر، کوبان همچنین پیش بینی می‌کند که افراد بیشتری این فناوری را به کار می‌گیرند، زیرا توسعه دهندگان همچنان به بهبود عملکرد آن می‌پردازند.

کوبان فاش کرد که وی در مدت زمانی که بیت کوین خریداری می‌کرد در اتریوم سرمایه گذاری نکرده بود و افزود که کاش زودتر این دارایی را خریداری کرده بود. وی خاطرنشان کرد که خرید اتریوم را از چهار سال پیش آغاز کرده است زیرا نزدیکترین واحد مالی به واحد پول واقعی است. در حالی که کوبان قصد ندارد منابع آلت کوین خود را فاش کند، این احتمال وجود دارد که این میلیاردر مقدار مشخصی از سرمایه‌گذاری‌های خود در آلت کوین را در رمز ارز Dogecoin سرمایه‌گذاری کرده باشد.

منبع: Cryptopotato

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.