ماینرهای بیت کوین در حال ذخیره سازی دارایی خود می‌باشند!

ماینرهای بیت کوین در حال ذخیره سازی دارایی خود می‌باشند!

راهنمای مطالعه

سایت Glassnode، ارائه دهنده تجزیه و تحلیل‌های زنجیره‌ای، داده‌هایی را منتشر کرد که نشان می‌دهد ماینرهای بیت کوین (BTC) در حال جمع آوری و ذخیره سازی بیت کوین هستند، در حالی که سرمایه گذاران بلند مدت در حال فروش و کسب سود از بازار می‌باشند. علی رغم اینکه ژانویه فروش سنگینی از سوی ماینرها مشاهده شد، اما گزارش شبکه تحلیلی Glassnode نشان می‌دهد که خروجی ذخیره رمز ارز ماینرها از ابتدای ماه فوریه تاکنون بسیار کاهش پیدا کرده است.

این گزارش ادعا می‌کند که ماینرها و سرمایه گذاران بلندمدت، همواره دو فروشنده اصلی بیت کوین در بازارهای گاوی می‌باشند. طبق اعلام سایت Glassnode ، در حال حاضر ماینرها میزان بیت کوین‌هایی که بازار تزریق می‌کنند را کاهش دادند زیرا ماینرها یا در قبال سرمایه گذاری 1.5 میلیارد دلاری بیت کوین توسط کمپانی تسلا (Tesla)، هزینه‌های عملیاتی خود را تأمین کرده‌اند یا ذخیره رمز ارز خود را نگهداری کرده‌اند. Glassnode در این رابطه بیان کرد:

“این نشان می‌دهد که ماینرها یا برای تأمین هزینه‌ها فروش کافی را داشته‌اند، یا البته می‌تواند به این معنی باشد که آنها رای اعتماد تسلا را دلیل عادلانه‌ای برای کنترل قوی دارایی‌های رمز ارز خود می‌دانند.”

با توجه به اینکه ماینرها اکنون ذخیره بیت کوین خود را ثابت نگه داشته‌اند، سایت Glassnode نتیجه گیری می‌کند که اکثر رمز ارزهای فروخته شده در بازارها توسط سرمایه گذاران طولانی مدت انجام شده است. سایت تحلیلی Glassnode با نگاهی به طول عمر متوسط ​​مصرف بیت کوین (ASOL)، شاخصی که میانگین عمر را در بازده معاملات صرف شده در روز اندازه گیری می‌کند، به این نتیجه رسید که سرمایه گذاران بلند مدت برای دستیابی به سود خود از اخبار تسلا استفاده می‌کنند.

سرمایه گذاری تسلا بدون شک سیگنال‌های اجتماعی بی سابقه‌ای را برای بیت کوین به وجود آورده است. پس از انتشار این خبر، موضوعات منتشر شده پیرامون بیت کوین در توییتر به اوج خود رسید و همین موضوع قطعا باعث تاثیر مثبت در جو بازار و افزایش قیمت‌ها خواهد شد. با وجود سودآوری، قیمت بیت کوین همچنان در حال افزایش است، بطوریکه توانست حتی برای برهه‌ای وارد کانال 50 هزار دلار نیز شود.

منبع: Cointelegraph

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتقیمت تومانیتغییر روزانهتغییر هفتگی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتقیمت تومانیتغییر روزانهتغییر هفتگی

آخرین مطالب سایت