مایکل سیلور: دوج‌ کوین سرمایه‌ گذاری مناسبی برای نسل‌های بعد نیست!

راهنمای مطالعه

مایکل سیلور (Michael Saylor)، موسس و مدیرعامل شرکت میکرواستراتژی معتقد است که رمزارز دوج‌کوین (DOGE) که این روزها بر سر زبان‌ها افتاده، سرمایه‌گذاری مناسبی برای آیندگان نیست. در مقابل، وی ضمن اشاره به پتانسیل‌های بیت‌کوین (BTC)، در رابطه با تفاوت‌های مهم این رمزارز با توکن میم دوج‌کوین صحبت کرده است. اخیراً مایکل سیلور در مصاحبه‌ای در رابطه با توییت‌های اخیر ایلان ماسک (Elon Musk) و حمایتش‌هایش از رمزارز دوج‌کوین صحبت کرده است. سیلور همچنین درخصوص شور و هیجان پیرامون این میم‌کوین و جهش قیمت آن و حمایت‌های افراد مشهور از این رمزارز اظهار نظر کرد.

در این مصاحبه، سیلور که خود یکی از حامیان بزرگ بیت‌کوین است، توضیح داد‌ که چرا بسیاری از سرمایه‌گذاران و مردمی که غالباً تجربه زیادی ندارند بر روی رمزارزهای پرنوسانی مثل دوج‌کوین سرمایه‌گذاری می‌کنند. وی معتقد است که شرایط اقتصادی امروز بسیار ناپایدار و متزلزل بوده و اعتماد سرمایه‌گذاران نسبت به دارایی‌ها و استراتژی‌های مرسوم، پول و اوراق قرضه و غیره سلب شده است. این موضوع، در کنار طمع مردم برای کسب سود سریع و بدون صبر، باعث تغییر نگرش مردم نسبت به رمزارزهایی مثل دوج‌کوین شده است.

با این حال، مدیرعامل شرکت میکرواستراتژی به مردم هشدار می‌دهد تا در سرمایه‌گذاری بر روی این میم کوین بسیار احتیاط کنند. وی بر این باور است که بیت‌کوین بهترین دارایی دیجیتال برای قرن آتی است و سرمایه‌گذاران عاقل بر روی این رمزارز سرمایه‌گذاری می‌کنند. در مقابل، وی معتقد است که نقش دوج‌کوین موقتی‌ و کوتاه‌ مدت‌ بوده و سرمایه‌گذاران امروز این رمزارز را پشتوا‌نه‌‌ای مناسب برای نسل‌های بعد نمی‌دانند. وی در این رابطه بیان کرده است که:

“ فکر نمی‌کنم کسی تمایل داشته باشد که دوج‌کوین را برای نوادگانش به ارث بگذارد!”

سیلور علی رغم نظر نامساعدی که نسبت به دوج‌کوین دارد، اما به برخی از مزیت‌های آن نیز اشاره کرده است. وی این شور و هیجان نسبت به دوج‌کوین را به نفع صنعت رمزارز می‌داند به طوریکه باعث آگاهی و اشتیاق گسترده میان افراد ناآشنا با این حوزه خواهد شد. سیلور یادآور شد که بیش از سه میلیون نفر به واسطه دارایی‌های دیجیتالی مثل دوج‌کوین وارد بازار رمزارز شده‌اند. سیلور همچنین ضمن تاکید بر جنبه سرگرمی سرمایه‌گذاری بر روی دوج‌کوین، بر این باور است که بسیاری از فعالین بازار رمزارز بر روی دوج‌کوین به عنوان یک سرگرمی معامله می‌کنند.

منبع: Cryptopotato

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت