مایکل سیلور: هیچ‌گونه تهدیدی بر سر راه بیت‌کوین وجود ندارد!

مایکل سیلور: هیچ‌گونه تهدیدی بر سر راه بیت‌کوین وجود ندارد!

راهنمای مطالعه

مایکل سیلور (Michael Saylor)، مدیرعامل شرکت میکرواستراتژی (MicroStrategy)، معتقد است که هیچ‌گونه تهدیدی بر سر راه بیت‌کوین (BTC) وجود ندارد. او بر این باور است که این رمزارز است به عنوان یک ذخیره ارزش بر قرن 21 حاکم خواهد شد. روز گذشته مایکل سیلور در مصاحبه‌ای با رسانه کیتکو نیوز (Kitco News) نظرش را در رابطه با بیت‌کوین بیان کرد. وی نسبت به آینده این دارایی دیجیتال بسیار خوشبین بوده و معتقد است که این رمزارز، حتی درصورت تحریم شدن بواسطه مقامات کشورها، همچنان در کاربرد اصلی خود با تهدید قابل توجهی مواجه نخواهد شد.

به اعتقاد سیلور، بیت‌کوین تاثیرگذارترین رمزارز در قرن 21 خواهد بود و جامعه رمزارز را در آینده رهبری خواهد کرد. وی در این رابطه بیان کرد: “به نظرم بیت‌کوین به یک پول قدرتمند و دارایی ذخیره ارزش در قرن 21 تبدیل خواهد شد. 8 میلیارد نفر در دنیا نیازمند پول قدرتمند یا یک دارایی پولی هستند و برای آن که این مردم زندگی خوب و رضایت بخشی داشته باشند، این دارایی بایستی از نوع دیجیتال باشد.”

علاوه بر این، مدیرعامل شرکت میکرواستراتژی خاطر نشان کرده است که رقبای این رمزارز دارایی‌هایی مثل طلا هستند نه دلار آمریکا.

همچنین در پی جهش چشمگیر قیمت اتریوم (ETH) به عنوان دومین رمزارز بزرگ دنیا، بسیاری از شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران به خرید این رمزارز روی آورده‌اند. با این حال، سیلور بیان کرده است که شرکت میکرواستراتژی هیچ تصمیمی برای سرمایه‌گذاری بر روی اتریوم ندارد. او معتقد است که بیت‌کوین و اتریوم ساختار بسیار متفاوتی دارند. وی حتی سرمایه‌گذاری در اتریوم را پرریسک قلمداد کرده و بیان کرده است که تمرکز میکرواستراتژی صرفاً بر روی بیت‌کوین خواهد بود:

“فکر نمیکنم اتریوم دارایی مناسبی برای خزانه شرکت باشد و واقعاً هم این دارایی برای ما مناسب نیست. کار ما جمع‌آوری و نگهداری بیت‌کوین است.”

منبع: Cryptopotato

لورم ایپسوم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ.

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط نوشته ها

به بحث بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3160"]

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3031"]