مایک نووگراتز: بیت‌کوین 20 هزار دلاری در سال 2020!

راهنمای مطالعه

مایک نووگراتز (Michael Novogratz)، بنیانگذار و مدیرعامل گلکسی دیجیتال (Galaxy Digital)، در آخرین مصاحبه ی خود بیان کرد که بیت کوین (BTC) در سه ماه آینده به 14000 دلار خواهد رسید و به راحتی می تواند تا پایان سال قیمت 20 هزار دلار را تجربه کند. او پیش بینی کرد تا زمانی که تزریق پول از سمت دولت و فدرال متوقف نشود، روند افزایشی بیت کوین و طلا ادامه دار باشد. وی در ادامه بیان کرد:

“حباب های بزرگ معمولا با حرکات سیاسی همراه هستند. به نظر نمی رسد که فدرال رزرو در حال افزایش نرخ بهره باشد و داستان نقدینگی از بین نمی رود. ما قصد داریم یک محرک اقتصادی بزرگ را بدست آوریم.”

قراردادهای آتی طلا، در روز سه شنبه با 2.2 درصد افزایش مواجه شد و بیت کوین نیز با رشد چند درصدی تا 11379 دلار افزایش پیدا کرد و در نزدیکی بالاترین سطح خود در یک سال اخیر قرار گرفت.

نووگراتز در این رابطه افزود:

“سرمایه گذاران خرده فروشی كه به سهام شرکت های فناوری توجه می كردند، در حال حاضر به سوی بیت کوین و طلا سوق پیدا خواهند کرد و این می تواند باعث تقویت تقاضای بازار شود که در نهایت منجر به افزایش قیمت خواهد شد.”

نووگراتز اظهار داشت که وی ورود سرمایه گذاران نهادی به بیت کوین را نقطه عطف آینده ی این رمز ارز می داند، زیرا همواره این سرمایه گزاران به دنبال خود باعث تقویت روند افزایشی سرمایه گذاران خرد خواهند شد. اما سرمایه گذاران بیت کوین با منحنی یادگیری متفاوتی نسبت به سرمایه گذاران طلا رو به رو شده اند. وی در انتها افزود:

“طلا حدود 3000 سال در معاملات قدمت دارد. خرید آن بسیار آسان است. در بیت کوین یک موضوع پذیرش مطرح است که شما آن را در طلا مشاهده نمی کنید. اما من هر دو را دوست دارم.”

منبع: Market.businessinsider

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت