مایک نوگراتز: اگر بیت کوین تا انتهای سال به 20 هزار دلار نرسد، اعتقاد خودم را به این رمز ارز از دست خواهم داد!

راهنمای مطالعه

با توجه به بحران کنونی که گریبان گیر اقتصاد دنیا شده، بازارهای مالی جهان در شرایط غیر عادی به سر می برند. اما نکته ی قابل توجهی که در حال حاضر وجود دارد، سقوط بازار های سنتی در دو هفته ی گذشته و در مقابل صعود چند درصدی بازار رمز ارز است. در واقع در این بحران، بازار رمز ارز در جهت مخالف بازارهای سنتی در حال حرکت است. مایک نوگراتز (Mike Novogratz)، مدیر عامل Galaxy Digital همواره یکی از افرادی است که نسبت به بیت کوین (BTC) و آینده ی آن امیدوار است و در این شرایط نیز نسبت به آینده ی بیت کوین اظهار امیدواری کرد. وی در آخرین مصاحبه ی خود بیان کرد که تا پایان سال 2020 بیت کوین به 20 هزار دلار خواهد رسید. وی در این باره گفت:

“امسال، سال بیت کوین و بازار رمز ارز است. اگر بیت کوین تا انتهای سال حداقل دوبرابر نشود، من به شخصه از بیت کوین دست خواهم کشید و اعتقادم نسبت به این رمز ارز از بین میرود. هرچند محال است این چنین شود.”

این پیش بینی بعد از بازیابی چند درصدی بازار رمز ارز انجام شد. بیت کوین بعد از ریزش تا 3600 دلار توانست تا 7200 دلار نیز خود را بالا بکشد.

البته باید ذکر کرد که این اولین باری نیست که نوگراتز در رابطه با بیت کوین پیش بینی های بسیار امیدوارکننده ارائه می کند. وی در کنار تیم دراپر (Tim Draper)  و جان مک آفی (John McAfee) به عنوان تحلیل گران جنجالی بازار رمز ارز شناخته شده اند. نوگراتز در سال 2019 نیز پیش بینی کرده بود که تا انتهای سال بیت کوین به 20 هزار دلار خواهد رسید. پیش بینی که کاملا غلط از آب درآمد.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت