مدیرعامل توییتر علاقه‌ای به پذیرش اتریوم ندارد و نخواهد داشت!

راهنمای مطالعه

«جک دورسی» (Jack Dorsey)، مدیر عامل توییتر، همچنان اصرار به حداکثرگرایی بیت‌کوین (BTC) دارد و بر این باور است که تنها رمزارز به مفید برای آینده، بیت‌کوین است. علی‌رغم اینکه جامعه ارزهای رمزنگاری، مدیر عامل توییتر را برای درک بیشتر «آلت‌کوین‌ها» (Altcoins) و پذیرش آن‌ها تحت فشار قرار می‌دهد، این میلیاردر همچنان به بیت‌کوین وفادار مانده و قصد ورود به بازار آلت‌کوین‌ها و همچنین اتریوم (ETH) به عنوان پیشتاز آلت‌کوین‌ها را ندارد. هنگامی که یک کاربر توییتر از وی در رابطه با خرید اتریوم در آینده سوال کرد، دورسی به صراحت بیان کرد که چنین اتفاقی نخواهد افتاد و قصد خرید اتریوم ندارد.‌

شایان ذکر است که قبلا نیز دورسی نسبت به خرید اتریوم و ورود به آلت‌کوین‌ها واکنش نشان داده بود و بیان کرده بود که چنین اتفاقی نخواهد افتاد. در کنفرانس بیت‌کوین ۲۰۲۱، دورسی بیان کرد که بیت‌کوین مهم‌ترین اتفاق زندگی اوست.  فراتر از این جمله وی حتی گفت اگر روزی بیت‌کوین به او احتیاج داشته باشد، حاضر است قید «توییتر» (Twitter) و «اسکوئر» (Square) را هم بزند. تحلیل‌گران بر این باور بودند که با پیشرفت اتریوم، دورسی مجبور به ورود به این رمز ارز خواهد شد اما گویا فعلا چنین اتفاقی نخواهد افتاد.

منبع: U.today

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت