مدیرعامل Amber Group اعلام کرد که بیت‌ کوین دیگر حباب نیست!

راهنمای مطالعه

به گفته مایکل وو (Michael Wu)، مدیرعامل شرکت خدمات مالی دارایی‌های دیجیتال Amber Group، بیت کوین (BTC) همچنان دارای نوسانات قیمتی قابل توجهی خواهد بود، اما از قلمرو حباب خارج شده است. تقریباً 12 سال پیش تعدادی از سازمان‌ها بیت کوین را از زمان تأسیس آن حباب خواندند. اکنون وو در این رابطه فکر دیگری می‌کند. وو روز پنجشنبه در مصاحبه‌ای با شبکه خبری CNBC با اشاره به مفهوم بیت کوین به عنوان یک حباب گفت: “من فکر می‌کنم همیشه وقتی مردم دچار تغییر پارادایم جدید می‌شوند همیشه روال پذیرش این موضوع با مشکلات زیادی همراه است.”

وی در ادامه افزود: “مردم در ابتدا با تردید و بدبینی شروع می‌کنند و این بسیار طبیعی است زیرا مردم برای درک مفاهیم و اتفاقات جدید به زمان نیاز دارند و باید به این نتیجه برسند که آیا این موضوع پایدار و قابل اعتماد است یا نه؟ در مرحله اولیه این نوع درک نوعی بدبینی همیشه با نوسانات زیادی در قیمت همراه است. با این حال، فکر نمی‌کنم شما دیگر بتوانید بیت کوین را حباب بنامید، زیرا همانطور که قبلاً اشاره کردم شما این همه موسسات، این همه میلیاردرها، انواع شرکت های چند میلیارد دلاری ذکر شده را دارید، و مشاهده می‌کنید که همه اینها در حال خرید دارایی هستند که تنها 21 میلیون از آن وجود دارد.”

وو توضیح داد، دلیل منطقی برای افزایش بلند مدت قیمت بیت کوین، شامل محدودیت عرضه آن با علاقه قابل توجه افراد به این دارایی است. وی افزود: “نوسان قیمت وجود خواهد داشت و اصلاحات کوتاه مدت قیمت هم وجود خواهد داشت. بعضی اوقات این اصلاحات قیمت ممکن است خشونت آمیز باشد، اما من فکر می‌کنم ما مرحله حباب نامیدن بیت کوین را پشت سر گذاشته‌ایم.” وو همچنین در مورد بیت کوین و نقش ارزشی آن، مشابه طلا، اظهار نظر کرد، بیت کوین طی سالهای گذشته سهم نسبتاً خوبی را در مقایسه با طلا مشاهده کرده است. وی بیان کرد: “در بدترین حالت بیت کوین هنوز هم فرم بهتری نسبت به طلا دارد.”

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت