مدیرعامل Kraken: بیت کوین به 1 میلیون دلار خواهد رسید!

راهنمای مطالعه

دن هلد (Dan Held)، مدیر شرکت Kraken در آخرین مصاحبه ی خود به بحث پیرامون بیت کوین (BTC) و اعتقاد شدید خود به این رمز ارز صحبت کرد. وی که از سال ۲۰۱۳ در بازار رمز ارز حضور دارد، در آخرین مصاحبه خبری خود با شبکه ی کوین تلگراف (Cointelegraph) توضیح داد که بیت کوین در نهایت به بیش از یک میلیون دلار می‌رسد. او هم ‌چنین در ادامه ی صحبت خود این‌گونه توضیح داد که دیگر نیازی به آزمون و خطا کردن آلت کوین‌ها نیست.

 بیت کوین کسل کننده می شود!

بازار رمز ارز بیت کوین را با نوسانات قیمت آن می‌شناسد، اما دن هلد بر این باور است که این جریان برای همیشه دوام نخواهد داشت و به زودی به ثبات قیمتی خواهد رسید. وی بیت کوین را طلای دیجیتال معرفی کرد و افزود زمانی این تئوری مطرح می‌شود که میزان سرمایه حاضر در بازار نیز به شدت افزایش پیدا می‌کند. در واقع هلد فراگیری بیت کوین و افزایش پذیرش عمومی این رمز ارز را مزیت اصلی این روزهای بیت کوین می داند.

وی در ادامه ی صحبت بیان کرد:

«بیت کوین در دهه های آینده به ارز بسیار کسل‌کننده‌ای تبدیل می‌شود و نوسان خاصی نخواهد داشت. نوه‌های ما می‌دوند و می‌گویند: پدربزرگ همواره راجع به بیت کوین حرف می‌زد، اما  اکنون همه بیت کوین دارند. در واقع در آن زمان دیگر کسی به این رمز ارز اهمیت ویژه ای نمی دهد زیرا که نگه داشتن بیت کوین مانند پول نقد فراگیر شده است.»

اعتقاد هلد به بیت کوین بی‌مثال است. او در طول فعالیت خود ۳ بار شاهد افت و خیزهای ۸۰ درصدی در سرمایه خود بود. اما با این وجود ۹۰ درصد سرمایه فعلی او همچنان در بازار بیت کوین وجود دارد. عدم تمایل او به خروج از بازار بیت کوین از این ناشی می‌شود که او بلاک چین را شبکه‌ای می‌داند که تنها برای بیت کوین مفید واقع می‌شود.

«ساتوشی با هدف قبلی و برای پیاده‌سازی بیت کوین بلاک چین را ایجاد کرد. تکنولوژی بلاک چین به درد چیز دیگری نمی‌خورد. ساز و کارهایی که برای تولید بیت کوین در این شبکه به کار گرفته می‌شود عملا برای هیچ موضوع دیگری کارآمد و مفید نخواهد بود.»

بازار رمز ارز هلد را به عنوان پیرو مینیمالیسم بیت کوین می شناسد، زیرا وی به شدت از بیت کوین طرفداری می کند و دیگر رمز ارزها را مورد نقد قرار می دهد. هلد بارها در مصاحبه های مختلف، وجود آلت کوین‌ها را بیهوده تلقی کرد. وی بیان کرد که آلت کوین ها با هدف ارائه کاربری متفاوت از بلاک چین توسعه داده می شوند و هر بار نیز شاهد شکست آن ها هستیم. زیرا بلاک چین عملا متعلق به بیت کوین است!

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت