معاملات نجومی زمین در دنیای متاورس در هفته گذشته!

راهنمای مطالعه

بر اساس داده‌های داپ‌رادار، چهار پروژه متاورس مبتنی بر بلاک چین، در هفته گذشته بیش از 100 میلیون دلار معامله در زمین مجازی NFT ایجاد کردند.

شرکت تجزیه و تحلیل برنامه غیرمتمرکز (DApp) در 30 نوامبر گزارش داد که بین 22 تا 28 نوامبر، حجم معاملات سَند‌باکس، دسنترالند، کریپتو‌وکسل و سومنیوم‌اِسپیس با مجموع 105.8 میلیون دلار در بین بیش از 6000 معامله گر، رونق بیشتری داشته‌اند.

بدون شک، سرزمین متاورس، موفقیت بزرگ بعدی در فضای NFT است. دنیای مجازی با رکورد فروش و افزایش مداوم قیمت NFT، کالای برتر جدید در فضای کریپتو است.

سَند‌باکس با 86.56 میلیون دلار، بیشترین سهم در هفته را به خود اختصاص داد، دسنترالند  با 15.53 میلیون دلار، در حالی که کریپتو‌وکسل  و سومنیوم‌اِسپیس هر کدام به ترتیب 2.68 میلیون دلار و 1.1 میلیون دلار تولید کردند. هر چهار پروژه متاورس بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده‌اند، اگرچه پروژه‌های زنجیره‌های دیگر مانند سولانا نیز شتاب گرفته‌اند.

داپ‌رادار خاطرنشان کرد که “موج توجه به دنیای مجازی مانند سَند‌باکس و دسنترالند با تغییر نام فیس بوک به متا آغاز شد.”با این حال، این تنها مانند نوک کوه یخی است که اصطلاح متاورس را وارد جریان اصلی کرد. دنیای مجازی چنین پتانسیل عظیمی را در خود جای‌داده‌است و ما تازه شروع به دیدن مجموعه کاملی از موارد استفاده برای سرزمین متاورس کرده‌ایم.

یات سیو(Yat Siu )، رئیس و یکی از بنیانگذاران شرکت مادر سندباکس آنیموکا برندز، با اظهار نظر در مورد افزایش عظیم حجم فروش زمین NFT  سَند‌باکس، به کوین تلگراف گفت:”فیس‌بوک در تلاش خود برای ربودن روایت متاورس باعث واکنش زنجیره‌ای سایر شرکت‌هایی که در وب‌سه نیستند (مانند مایکروسافت) شد. همچنین فیس‌بوک با اعلام استراتژی‌های متاورس خود باعث ایجاد علاقه و آگاهی گسترده شد.” سیو رویکرد متا را با محیط سازمانی و ساخت‌‌شده توسط کاربر سَند‌باکس مقایسه کرد.”

در حالی که همه نمی‌دانند حقوق مالکیت دیجیتال واقعاً به چه معناست، تعداد زیادی از آنها اکنون به این موضوع علاقه‌مند شده و باعث گسترش آگاهی‌ها در این زمینه شده‌است. سَند‌باکس روایت یک متاورس واقعی را به تصویر کشیده‌است که در آن شما واقعاً می‌توانید یک قطعه از آن را داشته باشید، و این مساله تا حدودی در قیمت توکن بازتاب داده می‌شود.

از میان چهار پروژه فهرست شده، دسنترالند شاهد بزرگترین فروش زمین NFT در 30 روز گذشته بوده است، در تاریخ 23 نوامبر، با یک قطعه زمین متشکل از 116 قطعه زمین در منطقه مُد خیابان دنیای مجازی که به قیمت 618000 توکن مانا (2.7 میلیون دلار به قیمت فعلی) به فروش می رسد.

در همان روز، سَند‌باکس همچنین یک مگا قایق تفریحی فوق لوکس توکن شده را به قیمت 149 اتر (ETH) به ارزش بیش از 666000 دلار در، زمان نگارش این مقاله، فروخت.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت