معاون وزیر ارتباطات: جز ارز دیجیتال ملی، ارز دیجیتال دیگری را به رسمیت نمی‌شناسیم!

راهنمای مطالعه

رضا باقری، معاون وزیر ارتباطات طی مصاحبه‌ای اعلام کرد با توجه به این‌که دولت برروی پروژه رمزارز ملی با نام “رمزریال” کار می‌کند، پرداخت‌ بر پایه رمزارزهای رایج را به هیچ وجه به رسمیت نمی‌شناسد. وی در ادامه افزود دولت در راستای نهایی کردن و تصویب قانون مرتبط با حوزه رمزارزها می‌کوشد. روز گذشته رضا باقری اصل طی مصاحبه تلفنی با یکی از برنامه‌های تلویزیونی صداوسیما درباره آخرین مصوبه کارگروه اقتصاد دیجیتال در رابطه با رمزارزها گفت: “زمانی که ما بر روی رمزارزملی کار می‌کنیم و رمزارزی مربوط به خودمان داریم، نمی‌توانیم اجازه دهیم که پرداختی با رمزارزهای غیر ملی صورت پذیرد.”

باقری در ادامه افزود: “استفاده از رمزارز خارجی به‌دوراز حاکمیت و ضد قانون پولی و بانکی کشور است، بنابراین این دور از ذهن است که قانونی داشته باشیم که پرداخت را با رمزارزهایی که مربوط به حاکمیت ملی ما نمی‌شود را به رسمیت بشناسیم. دولت اصلا تمایل ندارد که خدای‌ناکرده مردم متضرر شوند، چون رمزارزها دارایی دیجیتال هستند و کسی که قصد تبادل رمزارز را دارد باید بر اساس یک سری قواعد عمل کند. مثل قواعدی که در بورس و سایر ارزها وجود دارد، رمزارزها نیز باید قاعده‌مند شوند و نظام بانکی در مورد آنها رعایت شود.”

منبع: Iribnews

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت