ممکن است به زودی شاهد اصلاح قیمت بیت ‌کوین نباشیم!

راهنمای مطالعه

بیت کوین (BTC) و کل بازار رمز ارز در چند روز اخیر درگیر دوره‌ای چالش بر‌انگیز در راستای قوام و تثبیت در بازار بود که در بازار بین روند گاوی و خرسی مبارزه‌ای بزرگ شکل گرفته بود تا بتوانند قیمت را به نفع خود کنترل کنند. با وجود اینکه خریداران تا به حال موفق نشدند که ارزش رمز ارز بیت کوین را از 24 هزار دلار بالاتر ببرند اما باتوجه به صعود و شکستن سطح 23 هزار دلاری در روزهای اخیر توسط بیت کوین و حرکت به سمت قیمتی بالاتر، این احتمال وجود دارد که شاهد ورود دوباره‌ی بیت کوین به کانال 24 هزار دلار باشیم.

اگر رمز ارز بیت کوین با موفقیت بتواند دوباره افزایش قیمت پیدا کند و از سطح کنونی خود بالاتر رود، با توجه به یک تحلیلی که با نام تله گذاری بازار گاوی شناخته شده است، این پتانسیل نیز وجود دارد که ارزش بیت کوین سقوط کند. با چشم اندازی که از تحلیل بازار بیت کوین به سمت روند افزایشی به دست آمده، این رمز ارز بار دیگر از سطح 23 هزار دلار فراتر رفت. در زمان نوشتن این مقاله، بیت کوین با افزایش 2 درصدی طی یک هفته اخیر در نقطه قیمتی 23157 دلار قرار دارد.

پیشتر وقتی بیت کوین به کانال 24 هزار دلار رسید شاهد فشار فروش سنگینی بودیم و اکنون از این فشار کاسته شده و می‌توان سطح فعلی را به عنوان یک نقطه حمایتی در نظر گرفت. بازار بیت کوین هنوز هم با یک مانع شدید 24 هزار دلاری رو به رو است، زیرا این سطح به عنوان سقف جدید بیت کوین شناخته شده است و قطعا سفارش‌های فروش زیادی در این سطح قرار خواهد داشت اما این فشار و مانع از اولین باری که بیت کوین وارد کانال 24 هزار دلار شده بود، سبک‌تر خواهد بود.

یکی از تحلیل‌گران رمز ارز بیت کوین در توییت اخیر خود بیان کرد که به زودی شاهد افزایش قیمت بیت کوین به بالاتر از سطح 24 هزار دلار خواهیم بود که این پتانسیلی برای آغاز مرحله‌ای جدید برای رمز ارز بیت کوین می‌باشد. وی در ادامه افزود که اصلاح قیمت بیت کوین به 20 هزار دلار که بسیاری از تحلیل‌گران پیش بینی می‌کنند، ممکن است در سطوح بالاتری رخ دهد و به زودی شاهد اصلاح قیمت نباشیم. وی در ادامه افزود که در روزهای آتی شاهد نوسانات شدیدی خواهیم بود و بهتر است که جوانب احتیاط در معاملات رعایت شود.

منبع: Bitcoinist

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت