مکس کایزر: بیت‌ کوین 100 هزار دلاری آغازگر سقوط دلار خواهد بود!

مکس کایزر: بیت‌ کوین 100 هزار دلاری آغازگر سقوط دلار خواهد بود!

راهنمای مطالعه

مکس کایزر (Max Keiser)، ، کارشناس بازارهای مالی و یکی از طرفداران بیت‌کوین (BTC)، اخیراً در حمایت از این رمزارز به توییت‌های اخیر ویرجینیا هفرنان (Virginia Heffernan)، روزنامه‌نگار مشهور مجله وایرد (WIRED) و نیویورک تایمز (New York Times)، پاسخ داده است. ماجرا از این قرار است که اخیراً جک دورسی (Jack Dorsey) با انتشار پستی در توییتر در رابطه با ابرتورم ناشی از دلار آمریکا صبحت کرده و معتقد است که این ابرتورم به زودی ابتدا آمریکا و سپس کل دنیا را تحت تاثیر قرار خواهد داد. وی در توییتر بیان کرد:

“ ابرتورمی که در حال رخ دادن است همه چیز را تغییر خواهد داد”

پس از آن، هفرنان نیز به این توییت واکنش نشان داده و ضمن متهم کردن مدیرعامل توئیتر، او را عامل اصلی این ابرتورم عنوان کرده است. هفرنان در واکنش به دورسی نوشت:

“حرف‌های اخیر جک دورسی مثل لفظ طلاق در ازدواج است که نباید به راحتی به زبان آورد، مگر اینکه خودت قصد انجام آن را داشته باشی. از کسی که خودش را به عنوان بازارساز می‌شناسد نباید برای سرمایه‌گذاری مشورت گرفت. چقدر این توییت نسنجیده و غیر اخلاقی است. من هم اگر می‌خواستم مثل زاکربرگ، دورسی یا ماسک به دنبال راه‌اندازی ارز شخصی خودم باشم، طبیعتاً به فکر تخریب دلار و ایجاد ترس پیرامون آن می‌افتادم!” 

حمایت کایزر از دورسی در رابطه با پیش‌بینی او از ابرتورم!

از واکنش هفرنان به توییت دورسی این طور بر‌می‌آید که از نظر او هرکسی که درحال ساخت ارز جدید خود یا راه‌اندازی یک مدل ارز جدید است، از مارک زاکربرگ (Mark Zuckerberg) گرفته تا جک دورسی و ایلان ماسک (Elon Musk)، احتمالاً قصد ایجاد ترس پیرامون ارز ذخیره دنیا یعنی دلار آمریکا را دارد. مکس کایزر در پاسخ به توییت هفرنان بیان کرده است که به محض رسیدن قیمت بیت‌کوین به 100 هزار دلار، ترس واقعی در اقتصاد آمریکا و دنیا پدیدار خواهد شد.

کایزر در این رابطه بیان کرد:

“هنوز ترس و وحشت شروع نشده است. وقتی قیمت بیت‌کوین به 100 هزار دلار برسد، ترس واقعی را خواهید دید. واقعیت این است که دلار آمریکا در آستانه سقوط ناشی از یک ابرتورم بوده و اعتماد به آن درحال از بین رفتن است. به زودی شاهد محو شدن دلار از بازارهای مالی خواهیم بود”.

همچنین کایزر معتقد است که دلار آمریکا آماده مواجهه با ابرتورمی است که منجربه سقوط آن خواهد شد به‌طوری‌که اکنون نیز اعتماد به آن درحال از بین رفتن است.

منبع: U.Today

لورم ایپسوم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ.

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط نوشته ها

به بحث بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3160"]

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3031"]