مکس کیزر: قیمت 50 هزار دلاری بیت کوین، عامل ترغیب منتقدان!

راهنمای مطالعه

مکس کیزر (Max Keizer) در آخرین مصاحبه ی خود بیان کرد که افرادی همچون پیتر شیف (Peter Schiff)، راجرز (Rogers) و مارک کوبان (Mark Cuban) که از منتقدان سرسخت بیت کوین و بازار رمز ارز به شمار می آیند، در نهایت به سمت بیت کوین (BTC) خواهند آمد. وی پیش بینی می کند که این مخالفان سرسخت بازار رمز ارز که همواره مطالبی را در مورد معایب بیت کوین مطرح می کنند، در آینده مقادیر زیادی از رمز ارزها را خریداری خواهند کرد.

ورود ثروتمندان به بازار رمز ارز

در تاریخ 26 ژوئن کیزر در توییتر خود بیان کرد که او صددرصد تضمین می کند، برخی از بزرگترین مخالفان بیت کوین درنهایت تسلیم می شوند. این اتفاق با خریدهای بزرگ آغاز خواهد شد. وی بیان کرد که طبق یک نظرسنجی، پیش بینی می شود که برای ورود افرادی همچون شیف، بیت کوین باید به قیمت 50 هزار دلار برسد.

مکس کیزر در این رابطه افزود :
“هرچه شیف بیشتر منتظر بماند، خریدهای بزرگتری رخ خواهد داد. حدس من این است که 50 هزار دلار او را ترغیب می کند. به نظر شما چه قیمتی باعث می شود تا شیف به فکر خرید بیت کوین بیافتد؟”

پیش بینی جالب کنونی چند روز پس از آن صورت می گیرد که راجرز به رسانه ها می گوید، دولت ها باید بیت کوین را نابود کنند. وی در رسانه ژاپنی بیان کرد که من معتقدم رمز ارزها به طور کلی نابود می شوند و قیمت آنها به صفر می رسد. کیزر در ادامه ی صحبت خود در توییتر، جان مک آفی (John McAfee) را با عنوان پادشاه کلاه برداران خطاب کرد.
” جان مک آفی، نمونه ای از کسی که تاثیری بر روی بیت کوین ندارد. او زمانی وارد این بازار شد که بیت کوین از 2000 دلار عبور کرده بود. وی کلاهبرداری بزرگی راه انداخته است.”

مک آفی هنوز در این رابطه پاسخی ارائه نکرده است. در هفته گذشته کوین تلگراف گزارش داد که کیزر پیش بینی می کند که بزرگترین سرمایه گذار سال جاری بر روی بیت کوین، پاول جونز (Paul Tudor Jones)، یکی از ثروتمندان به نام بازارهای مالی خواهد بود و بیشتر از هر کسی صاحب بیت کوین می شود. در حال حاضر شاهد ورود ثروتمندان زیادی به بازار رمز ارز هستیم و به نظر می رسد این روند ادامه دار باشد.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت