میکرواستراتژی اکنون از دولت آمریکا بیشتر بیت‌ کوین در اختیار دارد!

راهنمای مطالعه

مایکل سیلور (Michael Saylor) اعلام کرد به دلیل ریزش اندکی که بیت کوین (BTC) پیدا کرد بعد از اوجی که در آخر هفته داشت، بار دیگر 650 میلیون دلار بیت کوین خریداری کرده است. شرکت تجاری هوشمند میکرواستراتژی با خرید 29646 واحد بیت کوین به ارزش 650 میلیون دلار که به طور متوسط قیمت هر واحد آن 21925 دلار می‌باشد به ذخیره رمز ارز بیت کوین خود افزود. مایکل سیلور، مدیر ارشد کمپانی میکرواستراتژی پس از رسیدن قیمت بیت کوین به نقطه 22247 دلار، بلافاصله این خبر را توییت کرد.

این شرکت پیشتر اعلام کرده بود که در اوایل ماه جاری با فروش 400 میلیون دلار اوراق بدهی به سرمایه لازم برای خرید بیت کوین دست پیدا کرده است. فروش اوراق بدهی در نهایت به درآمد 650 میلیون دلاری منجر شد که اکنون طبق وعده داده شده برای خرید بیت کوین استفاده شده است. این شرکت در حال حاضر 70470 واحد بیت کوین در اختیار دارد که هر بیت کوین به قیمت میانگین 15964 دلار خریداری شده است. این باعث می‌شود که شرکت میکرواستراتژی پنجمین دارنده بزرگ بیت کوین باشد، که این موضوع سبب شده که یک مقام جلوتر از دولت ایالات متحده آمریکا باشد که طبق آخرین گزارشات صاحب 69420 واحد بیت کوین است.

سرمایه گذاری میکرواستراتژی در رمز ارز بیت کوین از ماه آگوست با خرید 21 هزار واحد بیت کوین به ارزش 250 میلیون دلار آغاز شد. در آن زمان، این شرکت اظهار داشت که هدفش از اتخاذ رمز ارز بیت کوین به عنوان ارز ذخیره اصلی خود برای محافظت از سرمایه شرکت در برابر تورم دلار آمریکا است. به دنبال آن خرید‌های دیگری هم انجام شد از جمله خرید 425 میلیون دلاری در ماه سپتامبر، که از طریق اوراق بهادار در صرافی کوین بیس انجام پذیرفت.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت