نظریه عجیب: رابطه بین افزایش قیمت بیت‌ کوین و تاخیر پروازها در آمریکا!

کارلسون، مجری مطرح آمریکایی به تازگی رابطه عجیبی بین تاخیر پروازهای آمریکا و افزایش قیمت بیت کوین بیان کرد.

راهنمای مطالعه

مجری جنجالی تلویزیون خبری فاکس (Fox)، تاکر کارلسون، تئوری توطئه عجیبی را مبنی بر وجود رابطه بین تأخیر خطوط هوایی در ایالات‌متحده و کانادا با افزایش قیمت بیت‌کوین (BTC) ارائه نمود.

بنابر نظریه وی قطع سیستم کامپیوتری که باعث توقف هزاران پرواز در 11 ژانویه شد، ممکن است ناشی از وجود باج افزار باشد و این تئوری را مطرح نمود که دولت ایالات‌متحده ممکن است مقدار زیادی بیت‌کوین را برای پرداخت باج خریداری کرده باشد. بااین‌حال او هیچ مدرکی برای ادعای خود ارائه نکرد.

کارلسون در برنامه تاکر کارلسون خود در فاکس نیوز در 17 ژانویه گفت که قیمت بیت‌کوین بلافاصله پس از هرج‌ومرج در پروازها افزایش چشمگیری یافت.

«می‌توان گفت تقریباً تمام باج‌هایی ازاین‌دست به بیت‌کوین پرداخت می‌شود. بنابراین اگر دولت ایالات‌متحده مقادیر زیادی بیت‌کوین را برای پرداخت باج می‌خرید، قطعاً منجر به افزایش قیمت بیت‌کوین می‌شود. بنابراین سؤال این است که آیا این اتفاق افتاده است؟ خوب بله، این اتفاق افتاده است. از زمان توقف پروازها در سراسر کشور در پنجشنبه گذشته، قیمت بیت‌کوین افزایش چشمگیری داشته است. آیا این‌یک تصادف است؟».

درحالی‌که به نظر می‌رسد پایگاه طرفداران آنلاین تاکر معتقد است که این تئوری قابل‌قبول است، اما جامعه کریپتو کمتر از آن استقبال کرد. نیک آلموند، بنیان‌گذار فکتوری دائو (FactoryDAO)، نظریه جنجالی تاکر را با عنوان را رد کرد. آلموند به طرفداران این تئوری پاسخ داد که به‌شدت شک دارد که دولت ایالات‌متحده میلیاردها دلار بیت‌کوین را از بازار آزاد بخرد تا با آن مبلغ باج را بپردازد.

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت