نظر برخی از بزرگان بازار رمزارز در رابطه با انتخاب مجدد رئیس فدرال رزرو!

راهنمای مطالعه

مایک نووگراتز، سرمایه‌گذار و مدیر عامل گلکسی دیجیتال، درشبکه تلویزیونی سی­ ان­ بی­ سی درباره تأثیری که انتخاب مجدد جروم پاول، به عنوان رئیس فدرال رزرو، برای یک دوره دیگر می‌تواند بر بازار ارزهای دیجیتال داشته باشد، صحبت کرد. رئیس جمهور آمریکا، جو بایدن هفته گذشته پاول را برای دومین بار به عنوان رئیس فدرال رزرو معرفی کرد. پاول بر روی بزرگترین محرک پولی در تاریخ ایالات متحده برای کمک به اقتصاد برای مقابله با همه‌گیری کووید-19 و بحران بعدی نظارت داشته است.

نووگراتز توضیح داد: “داستان بزرگ کمی تغییر کرده است” و افزود که انتصاب مجدد پاول می‌تواند به او اجازه دهد “بیشتر شبیه یک بانک مرکزی عمل کند تا فردی که می‌خواهد دوباره منصوب شود.”

نووگراتز با تاکید بر اینکه ” ما تورمی را داریم که به روش­های بسیار بدی در ایالات متحده ظاهر می‌شود،” “بنابراین می توانیم متوجه شویم، آیا فدرال رزرو باید کمی سریعتر حرکت کند؟” مدیر صندوق میلیاردر ادامه داد:

“که این­کار رشد همه دارایی­ها را کُند می‌کند. این امر باعث کاهش سرعت بازار نَزدک می‌شود. اگر بخواهیم نرخ‌ها را خیلی سریعتر از آنچه فکر می­کردیم شروع کنیم، سرعت رشد کریپتو را کاهش می‌دهد.”

مایک بیلی، مدیر تحقیقات شرکای سرمایه گذاری اف بی بی نیز در مورد تأثیری که دومین دوره ریاست پاول می‌تواند بر صنعت کریپتو داشته باشد، اظهار نظر کرد. او هفته گذشته به نقل از بلومبرگ گفت:

“برای گاوهای سرسخت بازار رمزارز، به عبارتی دیگر پاول ممکن است نوعی جانبداری تاییدی را ارائه دهد، زیرا این سرمایه­گذاران اغلب کریپتو را به عنوان پوششی برای سیاست‌های سست فدرال رزرو می‌دانند.”

با این حال، داگلاس بونپارث، رئیس شرکت مشاوره مالی بون فید ولث، گفت که به طور کلی در مورد چگونگی واکنش بازارها بدون حمایت اضافی از سوی فدرال رزرو، ابهام وجود دارد.

مایکل سیلور، مدیر عامل مایکرواستراتژی اخیراً گفته است که بیت کوین تا ۱۰۰ برابر رشد خواهد کرد تا به یک طبقه دارایی ۱۰۰ تریلیون دلاری تبدیل شود. یک نظرسنجی توسط مدیریت دارایی دیجیتال نیکل نشان می‌دهد که 82 درصد از سرمایه گذاران نهادی و مدیران در حال برنامه ریزی برای ورود و افزایش سرمایه‌گذاری در بازار رمزارز از هم اکنون تا سال 2023 هستند.

منبع: News.Bitcoin

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت