نقشه راه هاسکینسون برای کاردانو در سال 2022!

راهنمای مطالعه

چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson)، بنیانگذار IOHK – بنیاد کاردانو – برخی از اهداف پروژه در سال 2022 را از طریق پخش زنده برنامه کریسمس در یوتیوب به اشتراک گذاشت. هاسکینسون مسائل مرتبط با رشد کاردانو (ADA) و کل صنعت کریپتو را بازتاب داد و به انقلاب توکن‌های غیر مثلی (NFT)، رونق مالی غیرمتمرکز (DeFi) و اینکه چگونه هکرها پروژه‌های DeFi را هدف قرار می‌دهند، اشاره کرد که این وقایع  در سال 2021  منجر به ضرر بیش از 10.5 میلیارد دلاری شد. هاسکینسون به دستاوردهای کاردانو در سال جاری پرداخت. در طی این مدت بیش از دو میلیون دارایی در کاردانو صادر شده که بیشتر آن NFT است.

وی افزود: در حال حاضر بیش از 127 پروژه در حال نوشتن کد برای ساخت برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) در شبکه هستند که حدود 20 تا 30 پروژه در دست انتشار بوده و ظرف سه ماه آینده راه اندازی می‌شود. به گفته چارلز هاسکینسون، برخی از برنامه‌های اصلی کاردانو برای سال آینده شامل ایجاد مؤسساتی برای حمایت از پروژه و راه‌اندازی یک ساختار رسمی پروژه منبع باز است.

«سال آینده، چیزی که قرار است اتفاق بیفتد این است که یک ساختار پروژه منبع باز رسمی، شبیه هایپرلجر به لینوکس، شکل می‌گیرد. ما شاهد این خواهیم بود که بسیاری از مؤسسات وارد آن‌ می‌شوند.»

آفریقا نیز همیشه بخشی از استراتژی کاردانو بوده و در سال آینده این پروژه به دنبال گسترش ردپای خود در این قاره است. با توجه به اینکه بسیاری از کشورهای آفریقایی همچنان فاقد فراگیری مالی هستند، هاسکینسون فاش کرد که بنیاد کاردانو در حال برنامه‌ریزی برای «ساخت یک سیستم عامل مالی» در سه ماهه دوم سال 2022 است که به آفریقایی‌ها امکان دسترسی به خدمات DeFi را می‌دهد.

” هدف من برای نیمه دوم سال 2022 این است که بفهمم چگونه می‌توان همه قطعات را کنار هم قرار داد تا یک تراکنش مالی خرد سرتاسر در کاردانو انجام شود.”

بدون شک کاردانو یکی از رمزارزهای با پتانسیل بازار رمزارز است و بسیاری از تحلیل‌گران به رشد آن امیدواری بسیاری دارند، هرچند این رمزارز با سقف تاریخی خود فاصله‌ی زیادی دارد اما نمی‌توان رشد چشمگیر آن در سال 2021 را نادیده گرفت. هاسکینسون به سال 2022 بسیار امیدوار است و اتفاق‌های بسیار خوبی را برای این شبکه و رمزارز آن پیش‌بینی می‌کند.

منبع: Cryptopotato

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت