نوآوری شبکه لایتنینگ؛ بیت کوین را ۲۵۰,۰۰۰ دلار می‌کند!

نوآوری شبکه لایتنینگ؛ بیت کوین را ۲۵۰,۰۰۰ دلار می‌کند! ارز جدید

راهنمای مطالعه

تیم دراپر (Tim Draper) پیش‌بینی کرده است پس از سال ۲۰۲۲ قیمت بیت کوین میلیون دلاری می‌شود. وی بیان کرد به دلیل اینکه پرداخت‌های بیت کوین از جانب سرویس‌های پردازش تراکنش‌ها آسان‌تر می‌شود، قیمت بیت کوین یک میلیون دلاری خواهد شد.

در ادامه تیم دراپر اذعان داشت از مهمترین دلایل افزایش قیمت بیت کوین میتوان به نوآوری لایتنینگ بیت کوین اشاره کرد. همچنین بار دیگر بر پیش‌بینی خود تأکید کرد و اذعان داشت تا سال ۲۰۲۲ یا ۲۰۲۳ قیمت بیت کوین به ۲۵۰,۰۰۰ دلار می‌رسد.

در مورد این موضوع که چرا بیت کوین ظرف سه تا چهار سال آینده می‌تواند به رکوردهای جدید دست پیدا کند، اظهار داشت:

این به دلیل شبکه لایتنینگ، اوپن نود (OpenNode) و شاید سایر مواردی باشد که به ما امکان می دهند بیت کوین را بسیار آزادانه و سریع خرج کنیم. بنابراین در آینده بیت کوین تنها ذخیره ارزش نیست بلکه می توان برای پرداخت های خرد در همه جا از بیت کوین استفاده کرد.

تیم دراپر

دراپر از طرفداران سرسخت بیت کوین می‌باشد و به دلیل پیش‌بینی‌هایی که در رابطه با افزایش قیمت بیت کوین کرده است همانند مک آفی از وی یاد می‌شود. وی در ماه سپتامبر قیمت ۲۵۰ هزار دلاری بیت کوین را محافظه کارانه خواند و اذعان داشت که بیت کوین باعث تحول ژئوپولوتیکی خواهد شد.

افراد مهم دیگری نیز هستند که موافق دراپر باشند که می‌توان به بابی لی (Bobby Lee) موسس صرافی BTCC اشاره کرد، هفته گذشته بابی لی بیان کرد که تا سال ۲۰۲۸، بیت کوین به رقم ۵۰۰ هزار دلار خواهد رسید.
منبع cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت