نوسان بیت کوین و از دسترس خارج شدن صرافی کوین بیس!

راهنمای مطالعه

از سال 2017 و حبابی که در بازار رمز ارز در آن زمان ایجاد شد تاکنون، صرافی کوین بیس (Coinbase) به یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین صرافی تبدیل شده بود. میزان نقدینگی این صرافی و حجم معاملات آن در سطح بالایی قرار دارد و نقش تعیین کننده ای در روند بازار و قیمت ایفا می کند. اما اخیرا گزارش های منتشر شده که بیان می کند این صرافی در زمان های حساس از دسترس خارج شده و باعث نارضایتی بسیاری از کاربران شده است.

کوین بیس و اختلالات اخیر

طبق گزارش منتشر شده توسط شبکه ی تحلیلی Bitcoinist، مدتی است که هر بار در روند بیت کوین (BTC) نوسان خاصی ایجاد می شود و بازه ی نوسانی این رمز ارز از 500 دلار بیشتر می شود، در روند کار صرافی اختلال ایجاد خواهد شد. درواقع این روند اختلالی در زمان های بسیار حساس بازار اتفاق می افتد. زمانی که کاربران باید سریع تصمیم گیری کنند و اقدام خاصی را در بازار انجام دهند. اختلال و از دسترس خارج شدن صرافی در چنین زمان حساسی پیامدهای بسیار بدی خواهد داشت.

طبق آمار منتشر شده توسط CryptoWhale، صرافی کوین بیس در یک سال گذشته 11 بار از دسترس خارج شده و هر بار نیز در زمان حساس بازار بوده  است.این صرافی در حال از دست دادن اعتبار خود است و کاربران بسیاری در حال خارج کردن سرمایه های خود و انتقال آن ها به صرافی های دیگر می باشند.

روند کنونی صرافی کوین بیس به شکلی است که تنها هودلرها (Hodler) توانایی کارکردن با این صرافی را خواهند داشت و تریدرهایی که به فعالیت نوسان گیری مشغول هستند، عملا نمی توانند با این سیستم کار کنند، به خصوص به این دلیل که در زمان های حساس بازار از دسترس خارج می شود. این صرافی هنوز بیانیه ی رسمی خاصی در رابطه با اختلال های اخیر منتشر نکرده و بهتر است در این رابطه زودتر اقدام کند، زیرا گزارش ها حاکی از کاهش کاربران فعال صرافی کوین بیس است که نتیجه ی بی اعتمادی کاربران می باشد.

منبع: Bitcoinist

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت