نوید روند صعودی، موجودی بیت‌ کوین در صرافی‌ها به پایین‌ترین سطح خود رسید!

راهنمای مطالعه

ذخایر صرافی بیت‌کوین (BTC) به پایین ترین حد خود رسیده است زیرا با آغاز سال 2022 اشتیاق در بین خریداران افزایش یافت و سرمایه‌گذاران درحال خارج کردن دارایی خود از صرافی‌ها می‌باشند. داده‌های شرکت تحلیل درون زنجیره‌ای کریپتو‌کوانت نشان می‌دهد که میزان ذخایر در ۲۱ صرافی تا ۴ ژانویه، ۲.۳۰۸ میلیون بیت‌کوین است. از آنجایی که نهادهای سازمانی پس از دوره تعطیلات به بازار باز می‌گردند، روند نزولی از سر گرفته شده است. این موضوع مطابق با پیش‌بینی‌های انجام شده است که خریداران با حجم بیشتر در سه ماهه اول سال 2022 وارد بازار خواهند شد.

قطعا کاهش موجودی در صرافی‌ها منجر به کاهش عرضه خواهد شد و می‌تواند باعث روند صعودی بیت‌کوین شود. همواره بیت‌کوین از سال 2018 به بعد، سال میلادی را با هفته صعودی و مثبت آغاز کرده و باتوجه به شرایط فعلی و شاخص‌های درون زنجیره‌ای، بسیاری از تحلیل‌گران امیدوار هستند که این رمزارز وارد روند صعودی شود و از شرایط اصلاح قیمت خود خارج شود. دیوید پوئل (David Puell)، تحلیلگر و خالق اندیکاتور معروف نیز با دید بلند مدت، شرایط صعودی خوبی را برای کلیت بازار رمزارز پیش‌بینی کرده است.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت