هشدار اسپنسر بوگارت به طرفداران دوج‌کوین: این رمز ارز کاربر واقعی ندارد!

اخیراً ارزش بازار دوج‌کوین (DOGE) به 90 میلیارد دلار رسیده و این موضوع برای رمزارزی که همچنان به عنوان یک شوخی تلقی می‌شود دستاورد بسیار بزرگی است. درحال حاضر ارزش بازار این رمزارز از شرکت‌هایی مثل اسنپ چت (Snpachat) و شیائومی (Xiaomi) بزرگ‌تر است. تا این برهه از سال 2021، دوج‌کوین با یک رشد 17893 درصدی همراه بوده و افراد مشهوری چون ایلان ماسک (Elon Mask) و اسنوپ داگ (Snoop Dogg) فعالانه از این رمزارز حمایت و آن را تبلیغ کرده‌اند.

با این حال برخی از رهبران صنعت به سرمایه‌گذاران بازار توصیه می‌کنند تا عینک خوشبینی مفرط را از چشمانشان برداشته و واقع‌بینانه به این رمزار‌ز میم (meme) نگاه کنند. اخیراً در مصاحبه‌ای با رسانه بلومبرگ (Bloomberg)، اسپنسر بوگارت (Spencer Bogart)، شریک عمومی شرکت بلاک‌چین کپیتال (Blockchain Capital)، به طرفداران دوج‌کوین هشدار داده که این رمزارز کاربران و توسعه‌دهندگان واقعی ندارد. وی در این رابطه بیان کرده است:

“دوج‌کوین یک شبکه کاربردی است و ما چنین اعتباری را به آن می‌دهیم. درحالی که هیچ کاربر واقعی و توسعه‌دهنده‌ای بر روی این شبکه فعال نیست”.

بوگارت در ادامه بیان می‌کند که دوج‌کوین یک هدف عالی برای افراد شوخ طبعی مثل ایلان ماسک است. وی در این رابطه بیان کرد: “او به شوخی و میم‌ها علاقه دارد و آدم شوخ طبعی است. و چه هدفی بهتر از دوج‌کوین!”.

بوگارت به سرمایه‌گذاران دوج‌ کوین هشدار داد که سود خود را ذخیره کنند زیرا ممکن است این رمز ارز به زودی وارد روند نزولی شود و کسانی که به تازگی به این بازار ورود کردند را غافل گیر کند.

منبع: U.today

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *