هش ریت شبکه ی بیت کوین به قبل از پنج شنبه ی سیاه رسید!

راهنمای مطالعه

هش ریت شبکه ی بیت کوین (BTC) در چند روز اخیر روند افزایشی داشته و اکنون این شاخص به سطح پیش از ریزش اواسط مارس بازگشته است. بسیاری از تحلیل گران با توجه به روند افزایشی هش ریت به صعود قیمت بیت کوین امیدوار می باشند. طبق اطلاعات منتشر شده توسط شبکه تحلیل Blockchain، میانگین هش ریت بیت کوین در هفت روز گذشته در حدود 114 EH/S می باشد.

بازگشت هش ریت و قدرت شبکه ی بیت کوین

آخرین بازی که میزان هش ریت بیت کوین به سطح فعلی رسیده بود به 2 مارس باز می گردد. در آن برهه روند هش ریت صعودی بوده و روز به روز به توان شبکه ی بیت کوین افزوده میشد، اما در 13 مارس به دلیل بحران جهانی و ریزش شدید بازارهای مالی، روند صعودی هش ریت متوقف شد و وارد روند نزولی شدیدی شد.

هش ریت به میزان قدرتی که تجهیزات استخراج به منظور حل معادلات پیچیده ی ریاضی در اختیار شبکه می گذارند، گفته می شود. هر چه میزان هش ریت بیشتر باشد، امنیت بیشتر خواهد شد و این یکی از شاخص های اصلی تاثیر گذار بر روی قیمت بیت کوین می باشد.

افزایش حماسی سختی شبکه

افزایش هش ریت شبکه، باعث افزایش سختی شبکه خواهد شد و این دو متغیر در واقع مفهوم یکسانی دارند. در حال حاضر بسیاری از تحلیل گران معتقد به افزایش قیمت بیت کوین می باشند. مک کیسر (Max Keiser) در آخرین برنامه ی خود بیان کرد که با وجود افزایش هش ریت، قطعا شاهد افزایش قیمت خواهیم بود.

سختی متغیری است که هر دو هفته به روز رسانی می شود. در حال حاضر سختی شبکه در دوره ی بعد افزایش 10 درصدی خواهد داشت، افزایشی که PlanB دیگر تحلیل گر حوزه بازار رمز ارز از آن به عنوان افزایش حماسی نام برد.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت