هولدرهای قدیمی بازار در روند ریزشی، تمایلی به فروش دارایی خود ندارند!

راهنمای مطالعه

بیت‌کوین یکی از سنگین‌ترین اصلاحات خود را از نظر قیمتی در چند هفته گذشته پشت سر گذاشت. این دارایی در 20 ژانویه بالاتر از 43 هزار دلار معامله شد و با بیش از 10هزار دلار کاهش، به پایین ترین سطح شش ماهه خود و به زیر سطح 33 هزار دلار رسید. در طول چنین آشفتگی، آمارها نشان دهنده این موضوع است که هولدرهای بلندمدت بیت‌کوین تمایل دارند به موقعیت‌های خود پایبند باشند و دست به فروش نمی‌زنند. حتی برخی از نهنگ‌های بزرگ و هولدرهای قدیمی، اقدام به خرید بیت‌کوین کردند.

با این حال، کسانی که اخیرا وارد بازار شده‌اند و به افزایش نوسانات و اصلاحات سریع قیمت بیت‌کوین عادت ندارند، احساس متفاوتی دارند و گرفتار ترس شدیدی می‌شوند. همانطور که در گذشته بارها اتفاق افتاده‌است که ارزش بیت‌کوین در مدت زمان کوتاهی با درصدهای دو رقمی‌کاهش یافته‌است و چنین سرمایه‌گذارانی بخش بزرگی از دارایی‌های خود را با ضرر از بازار خارج می‌شوند. آمار منتشر شده توسط پلتفرم آماری Time Held حاکی از آن است که سرمایه‌گذاران بیت‌کوین که کمتر از یک ماه از زمان ورود آن‌ها به بازار می‌گذرد، به میزان 36 درصد از دارایی خود را در ریزش اخیر بازار، با ضرر خارج شدند.

منبع: Cryptopotato

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت