هولد تمامی بیت‌کوین‌های استخراج شده توسط ماراتون دیجیتال!

راهنمای مطالعه

ماراتون دیجیتال هلدینگ، یک شرکت پیشرو در استخراج بیت‌کوین در سه‌ماهه دوم سال جاری میلادی  707  واحد بیت‌کوین استخراج کرد که 8 درصد افزایش سالانه را نشان می‌دهد. نکته‌ای که بیش از همه حائز اهمیت است این است که این شرکت هیچ‌یک از بیت‌کوین‌های استخراج شده خود را نفروخت و در حال حاضر مالک 10055 بیت کوین است.

بر اساس برآوردهای شرکت، اگر عوامل منفی خاصی در آن دوره رخ نمی‌داد، سطح تولید می‌توانست بالاتر از این باشد. به‌عنوان مثال، باید با مسائل تعمیر و نگهداری در نیروگاه‌های واقع در تگزاس و طوفان شدیدی که تأسیسات مونتانا را تحت تأثیر قرار داد، کنار آمد.

شرایط آب و هوایی در ایالت شمالی، عملیات تمام 30 هزار استخراج‌گر که شرکت ماراتون در این منطقه مستقر کرده است و 75 درصد از کل ناوگان فعال شرکت را تشکیل می‌دهند، فلج کرد.

با اضافه کردن 707 بیت کوین به معادله، این نهاد دارای 10055 بیت‌کوین است که در قیمت‌های فعلی برابر با 213 میلیون دلار است. 1966 بیت کوین از مجموع آن در شش ماه اول سال 2022 استخراج شد.

برخلاف برخی دیگر از رقبا، ماراتون هیچ‌یک از دارایی‌های خود را در سه ماهه دوم امسال نفروخت. درواقع، آخرین باری که این شرکت تعدادی از بیت‌کوین های خود را روانه بازار کرد اکتبر 2020 بود. شایان‌ذکر است که سهام این شرکت به این خبر واکنش مثبت نشان داد. قبل از اعلام، ارزش هر سهم حدود 6 دلار بود، درحالی‌که در حال حاضر، تقریباً 7 دلار معامله می‌شود.

منبع: Cryptopotato

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت