ورود مجدد بیت کوین به کانال 7 هزار دلار!

راهنمای مطالعه

بیت کوین (BTC) در یک ماه اخیر نوسانات زیادی را تجربه کرده و این بار نیز توانست بار دیگر وارد کانال 7 هزار دلار شود. در زمان نگارش این خبر بیت کوین در نقطه قیمتی 7114 دلار قرار دارد و در 24 ساعت رشد 5.28 درصدی را تجربه کرده است.

ورود به کانال 7 هزار دلار

اطلاعات و آمارهای منتشر شده توسط Coin360 نشان می دهد که بیت کوین بار دیگر وارد کانال 7 هزار دلار شد و در حال حاضر ادامه ی روند بیت کوین وابسته به این شرط است که بیت کوین بتواند خود را طی چند ساعت آینده در این کانال حفظ کند. طبق نظر تحلیل گران نقطه ی 7200 دلار یک سد بسیار مستحکم مقاومتی برای بیت کوین به شمار می آید و اگر بتواند از آن عبور کند احتمال رشد بیشتر نیز وجود دارد در غیر این صورت می توان انتظار ریزش و بازگشت به کانال 6 هزار دلار را داشت.

بازارهای مالی این روزها به دلیل شرایط بحرانی پیش آمده در وضعیت نامطئنی به سر می برند و در بین آن ها بیت کوین توانسته بهترین عملکرد را داشته باشد. طبق گزارش منتشر شده توسط Cointelegraph، این رمز ارز بعد از ریزش اخیر و رسیدن به 3700 دلار توانست درصد قابل توجهی از ارزش از دست رفته ی خود را جبران کند.

7 هزار دلار باید حمایت شود

ون پپه (Van de Poppe) تحلیل گر و فعال بازارهای مالی در رابطه با وضعیت کنونی بیت کوین این چنین بیان کرد:
“بسیار مهم است که در بازه ی 6966 دلار تا 7217 دلار از بیت کوین حمایت شود و بتواند از این بازه عبور کند. اگر موفق به عبور از این بازه نشود، همچنان معتقد هستم که بیت کوین ریزش خواهد کرد و 5200 دلار را خواهد دید.”

منبع: Cointelegraph

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتقیمت تومانیتغییر روزانهتغییر هفتگی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتقیمت تومانیتغییر روزانهتغییر هفتگی

آخرین مطالب سایت