ورود مجدد بیت کوین به کانال 7 هزار دلار!

راهنمای مطالعه

بیت کوین (BTC) در یک ماه اخیر نوسانات زیادی را تجربه کرده و این بار نیز توانست بار دیگر وارد کانال 7 هزار دلار شود. در زمان نگارش این خبر بیت کوین در نقطه قیمتی 7114 دلار قرار دارد و در 24 ساعت رشد 5.28 درصدی را تجربه کرده است.

ورود به کانال 7 هزار دلار

اطلاعات و آمارهای منتشر شده توسط Coin360 نشان می دهد که بیت کوین بار دیگر وارد کانال 7 هزار دلار شد و در حال حاضر ادامه ی روند بیت کوین وابسته به این شرط است که بیت کوین بتواند خود را طی چند ساعت آینده در این کانال حفظ کند. طبق نظر تحلیل گران نقطه ی 7200 دلار یک سد بسیار مستحکم مقاومتی برای بیت کوین به شمار می آید و اگر بتواند از آن عبور کند احتمال رشد بیشتر نیز وجود دارد در غیر این صورت می توان انتظار ریزش و بازگشت به کانال 6 هزار دلار را داشت.

بازارهای مالی این روزها به دلیل شرایط بحرانی پیش آمده در وضعیت نامطئنی به سر می برند و در بین آن ها بیت کوین توانسته بهترین عملکرد را داشته باشد. طبق گزارش منتشر شده توسط Cointelegraph، این رمز ارز بعد از ریزش اخیر و رسیدن به 3700 دلار توانست درصد قابل توجهی از ارزش از دست رفته ی خود را جبران کند.

7 هزار دلار باید حمایت شود

ون پپه (Van de Poppe) تحلیل گر و فعال بازارهای مالی در رابطه با وضعیت کنونی بیت کوین این چنین بیان کرد:
“بسیار مهم است که در بازه ی 6966 دلار تا 7217 دلار از بیت کوین حمایت شود و بتواند از این بازه عبور کند. اگر موفق به عبور از این بازه نشود، همچنان معتقد هستم که بیت کوین ریزش خواهد کرد و 5200 دلار را خواهد دید.”

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت