وزیر اقتصاد سابق ایتالیا: آینده از آن بیت کوین و رمزارزها است؛ شما نمی توانید آن را متوقف کنید!

وزیر اقتصاد سابق ایتالیا آینده از آن بیت کوین و رمزارزها است؛ شما نمی توانید آن را متوقف کنید! - ارزجدید

وزیر اقتصاد سابق ایتالیا: آینده از آن بیت کوین و رمزارزها است؛ شما نمی توانید آن را متوقف کنید!

راهنمای مطالعه

اجلاس Code4Future، اولین گردهمایی است که به مباحث دانش‌بنیان، کارآفرینی و علوم جدید می‌پردازد، این مراسم هرساله در شهر رم برگزار می‌شود و میزبان بسیاری از فعالان حوزه‌های دیجیتال و اقتصادی است.

در طی این همایش گیولیو ترمنتی (Giulio Tremonti)، وزیر سابق اقتصاد ایتالیا، که در حال حاضر مدیرعامل یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های مالی ایتالیا می‌باشد، دیدگاه خود را در رابطه با رمز ارز و مباحث بلاک چین ارائه داد.

در اولین روز این همایش، وی طی یک جلسه‌ای به سخنرانی پرداخت و مباحثی را در رابطه با بانکداری فعلی مطرح کرد و سیستم بانکداری را زیر تیغ نقد گرفت.

وی بیان کرد:
“امروزه نیاز مبرمی به پیوند بین بانکداری سنتی و بحث رمز ارزها داریم. بخشی از مردم اعتماد خود را به سیستم‌های بانکی از دست داده‌اند و روزبه‌روز به تعداد این افراد اضافه می‌شود. این که دولت تصمیم‌گیرنده و تأثیرگذار بر روی فرآیندهای مالی و ارزش پول باشد یکی از اصلی‌ترین عوامل این بی‌اعتمادی است زیرا دولت‌ها امروزه شفافیت و صداقت کافی برای جذب مردم را ندارند، اما چگونه می‌توان این اعتماد ازدست‌رفته را دوباره به دست آورد؟ باید سیستم سنتی با سیستم مالی نوین و رمزارزها ترکیب شود تا افراد حس مالکیت و کنترل بر روی سرمایه خود را داشته باشند.”

اشاره به پروژه لیبرا (Libra) فیس بوک

وی همچنین در رابطه با پروژه لیبرا (Libra) فیس بوک اظهارنظر کرد و اشاره کرد که لیبرا یک نمونه بارز از ترکیب ارز قدیم و جدید می‌تواند باشد و این ارز قاعده و نظر عمومی را نسبت به ارز و نحوه استفاده از آن عوض خواهد کرد.

وی بیان کرد:
“من معتقدم که قطعاً گذر از ارزهای قدیمی به رمز ارز اتفاق می افتد، نمی‌توانم بگویم چه زمانی ولی این اتفاق  قطعاً خواهد افتاد. فکر می‌کنم فرزندان شما دنیایی را ببینند که تعریف متفاوتی از ارز رایج در آن وجود خواهد داشت.”

بعید می‌دانم رمزارز ملی چین موفقیت لازم را کسب کند!

وی افزود که رمزارز قوانین را تغییر داده و دیگر دولت همه‌کاره نخواهد بود، مردم به شرکت‌های ارائه‌دهنده این ارزها مانند فیس بوک بیشتر اعتماد خواهند کرد. وی همچنین در رابطه با رمز ارز ملی چین مطالبی بیان کرد:

“امروزه اقتصاد دنیا به دو قسمت تقسیم شده است، ایالت متحده آمریکا و چین. اما سیستم چین همواره به‌صورت مالکیتی و کنترلی از جانب دولت بوده و بعید می‌دانم به‌عنوان یک بحث مالی این رمزارز موفقیت لازم را کسب کند”

وی همچنین در پاسخ به سوالی که در رابطه با آینده بیت کوین از او پرسیده شد این‌چنین پاسخ داد:

“بیت کوین و رمزارز به‌گونه‌ای «آینده» است و نمی‌توان آینده را متوقف کرد. قبول دارم که بیت کوین هنوز نیاز به شفافیت بیشتری دارد و هنوز مباحث و ایرادات متعددی به بیت کوین وارد است، اما آینده از آن رمزارزها خواهد بود، حال این رمزارز بیت کوین باشد یا ممکن است ارز دیگر باشد.”
منبع cointelegraph

لورم ایپسوم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ.

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط نوشته ها

به بحث بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3160"]

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3031"]