وزیر دارایی نروژ: بیت کوین می‌تواند پیشرفت‌های بزرگی را تجربه کند!

راهنمای مطالعه

وزیر دارایی نروژ معتقد است که بیت‌کوین (BTC) می‌تواند با پیشرفت‌های بزرگی همراه شود. وی خاطر نشان کرد: “بدون شک در نروژ و دیگر کشورهای دنیا، علاقه زیادی به بیت‌کوین وجود دارد”. هفته گذشته جان تور سنر (Jan Tore Sanner)، وزیر دارایی نروژ، در مصاحبه‌ای با رسانه بلومبرگ (Bloomberg) بیان کرد که رمزارزها، نوساناتی که اکنون به خاطر آن معروف هستند را پشت سرگذاشته و دوره‌ای از پیشرفت‌های بزرگ را تجربه خواهند کرد. وی در ادامه بیان کرد: “بدیهی است که در آینده پیشرفت‌هایی را شاهد خواهیم بود که بواسطه آن خواهید توانست از مکانیزم‌های تثبیت بیشتری در رمز ارزها استفاده کنید که در نهایت منجر به تحولات عظیمی در بلندمدت خواهد شد”.

با این حال وی بر این باور است که درحال حاضر بازار رمزارز شرایط مناسبی ندارد که بتوان ورود به آن را به کاربران توصیه کرد. این وزیر دارایی معتقد است که تا زمانی که قانون‌گذاری در رمزارزها به درستی صورت نگیرد، سرمایه‌گذاری در دارایی‌های رمزارز فراگیر نخواهد شد و در حال حاضر محبوبیت رمزارزها بیشتر بواسطه اقدامات مجرمانه و غیرقانونی است. اگرچه سنر بر این عقیده است که مردم بایستی برای سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین آزادانه تصمیم‌گیری نمایند، اما وی بر این موضوع تاکید دارد که هنوز نمی‌توان رمزارزها را جایگزین مناسبی برای پول دانست.

منبع: News.Bitcoin

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت