وضعیت قیمت بیت کوین پس از افت و خیزهای اخیر!

وضعیت قیمت بیت کوین پس از افت و خیزهای اخیر!

بیت کوین (BTC) توانست بعد از ریزش به کانال 7 هزار دلار، برای مدت کوتاهی خود را به بالای 8 هزار دلار بکشد. هرچند ممکن است نتواند جایگاه خود را در این کانال حفظ کند و دوباره با ریزش رو به رو شود. همه چیز به چند ساعت آتی بازار بستگی دارد.

وضعیت قیمت بیت کوین پس از افت و خیزهای اخیر!

اطلاعات منتشر شده توسط Coin360 نشان می دهد که بیت کوین بعد از لمس قیمت 7625 دلار که به عنوان پایین ترین قیمت دو ماه اخیر نیز ثبت شده بود، توانست اندکی خود را بالا بکشد. در زمان نگارش این خبر، بیت کوین در نقطه قیمتی 8068 دلار در حال خرید و فروش می باشد. بیت کوین امروز تا به این لحظه، 3.5 درصد رشد داشته اما هنوز نسبت به هفته ی قبلی بازار، 9 درصد کاهش قیمت را تجربه کرده است.

وضعیت قیمت بیت کوین پس از افت و خیزهای اخیر!

این رشد چند ساعت اخیر، بعد از اتفاقاتی بود که در بازار سهام جهانی اتفاق افتاد. متی گرینسپن (Mati Greenspan) فعال حوزه های مالی در این رابطه بیان کرد:
“بازار سهام آمریکا توانست کل ریزش تاریخی دیروز خود را جبران کند. این روند قطعا تاثیرات زیادی در بازارهای مالی خواهد گذاشت.”

هدف بعدی بیت کوین

بسیاری از تحلیل گران، 7600 دلار را برای بیت کوین کف قیمت می دانند و معتقد هستند در صورت ریزش دوباره، بعید است که به کمتر از این میزان برسد. آن ها معتقد هستن گپ موجود در تحلیل های نموداری تکمیل شده و فرآیند اصلاح قیمت در مراحل نهایی خود به سر می برد، بنابراین می توان به رشد دوباره ی بیت کوین امیدوار بود. طبق تحلیل ها، اگر بیت کوین روند صعودی خود را با قدرت آغاز کند، 11790 دلار هدف اصلی بیت کوین خواهد بود.

نظر شما درباره روند پیش رو بیت کوین چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *